Фотоквест «Nothing is impossible»: фотографія в умовах драйву

19 травня в рамках проведення мистецького фестивалю «Free Art Festival» відбувся фотоквест під назвою «Nothing is impossible». Для тернопільських фотографів різного віку та кваліфікації це стало чудовою можливістю отримати цінний досвід та незабутні емоції.

В заході взяли участь 14 учасники, які були поділені організаторами на 7 команд. Маршрут квесту включав 8 пунктів. У кожному місці учасників чекала дівчина-модель із темами для фотографії та загадкою для пошуку наступного завдання. Фотографи ловили моменти любові, плину часу, поезії. Також потрібно було виразити на фотографії глибину душі, протест проти влади, показати атмосферу закладу та закликати до припинення расової дискримінації. В кожній точці квесту фотограф отримував  два завдання, основне та додаткове. Перше – сфотографувати дівчину-модель, друге – сфотографувати перехожих. Учасники мають час до 12:00 20 травня , щоб обробити і закинути фотографії з основним завданням на електрону почту організаторів, і зробити колаж із додаткового завдання.

Оцінювати фотографів будуть організатори і кваліфіковане журі. Оголошення результатів відбудеться 20 травня о 23:00 на арт-вечірці. За результатами фотоквесту буде обрано 3 найкращі команди фотографів. На переможців чекають призи, а саме:

1) можливість виставки своїх фотографій в артгалереї Атріуму, Бункермузу;

2) сертифікат на роздруківку 50 фотографій 15х21 ;

3) вечеря в Козі на суму 200 грн.

Команди по черзі відповідно до зайнятих місць обирають приз  для себе.

–        Фотоквест подарував масу позитивних вражень та адреналіну, – розповідає учасник заходу Євгеній Кузік. – Коли ти біжиш до точки із завданням і бачиш свого суперника, це додає азарту зробити ще швидше та краще. Дуже допомагали дівчата-моделі своєю співпрацею. Фотографія – це те, чого не бачать інші, таємниця внутрішньої краси світу своїми очима. Мені дуже сподобалось ловити моменти в драйвових умовах квесту.

 

Оксана Бучко, Погляд

-1 thoughts on “Фотоквест «Nothing is impossible»: фотографія в умовах драйву

Коментарі вимкнені.