Фракція «Народного контролю» не є і не буде гвинтиком у «злагодженому» механізмі міської ради, – Володимир Бліхар

Депутати фракції «Народного контролю» у Тернопільській міській раді прозвітували перед виборцями про результати своєї 100-денної роботи у міському парламенті.

Так, за три місяці вдалося вирішити або бодай зрушити з «мертвої точки» десятки питань, з якими зверталися до «Народного контролю» тернополяни. Окрім того, члени «Народного контролю» послідовно і наполегливо відстоюють право кожного депутата займати відповідальну позицію при ухваленні рішень на сесіях ради.

«Фракція «Народного контролю» не є і не буде просто гвинтиком у «злагодженому» роками механізмі роботи міської ради, де понад усе цінувалася одностайність прийняття рішень», – заявив Володимир Бліхар.

Депутат зазначив, що одним із пріоритетів діяльності «Народного контролю» є відповідальна і свідома робота депутатів у профільних комісіях, щоб жодне важливе для тернополян питання не виносилося на сесію без предметного обговорення і детального вивчення.

Отож, депутат «Народного контролю» Петро Болєщук за час роботи у міськраді взяв участь у 15-ти засіданнях комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, подав 10 депутатських звернень для вирішення насущних проблем земляків: виділення коштів для оновлення проектно-кошторисної документації з будівництва школи-довгобуду в Кутківцях, ремонту доріг та освітлення ряду вулиць мікрорайонів Кутківці та Пронятин, відкриття груп дитячого садочку у Пронятині, покращення роботи маршруту №25 громадського транспорту та вивчення питання щодо відкриття додаткового маршруту сполученням вулиця Золотогірська – масив Сонячний.

За ініціативи Петра Болєщука у мікрорайоні «Пронятин» побудували новий дитячий майданчик, створена комісія з питань упорядкування козацької могили в мікрорайоні «Кутківці».

Вікторія Шараськіна – секретар постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства – провела понад 20 зустрічей із виборцями, подала 23 депутатські звернення (на 18 з них уже надані відповіді), ініціювала слухання громадських організацій, які опікуються дітьми-інвалідами, бере участь у робочій групі зі створення Тимчасової комісії з питань реабілітації дітей-інвалідів в Тернопільській області.

«З величезною відповідальністю ставлюся до виконання свого громадського обов’язку: долучилася до заходу з нагоди святкування Міжнародного дня інвалідів, Дня народження Степана Бандери, вручення ордену «Народний герой України». Горда і вдячна бути частиною прогресивної тернопільської громади», – запевнила Шараськіна.

Разом із командою депутатів та активістів «Народного контролю» Тернополя Володимир Бліхар подякував виборцям за небайдуже ставлення до питань життєдіяльності міста, закликав ще частіше звертатися за консультацією і допомогою.

«Якщо бачите в місті проблему, маєте ідею чи пораду, як краще її вирішити, звертайтеся до «Народного контролю». Ми працюємо, щоб чути тернополян і ефективно вирішувати проблеми громади», – підсумував Володимир Бліхар.

Коментарі вимкнені.