Гатала та Кривий вивели тернопільських студентів у Фінал чотирьох

23 травня у Сумах відбувся матч-відповідь плей-офф студентського чемпіонату України з футболу.

Команда тернопільського педуніверситету зустрічалася з колективом Сумського державного університету та зіграла внічию 2:2. У складі тернопільських студентів виступили гравці футбольного клубу “Нива” Тарас Кривий та Ігор Гатала. Останній став героєм матчу, відмітившись голом та асистувавши партнеру.

На початку другого тайму Ігор Гатала подав з кутового, а його партнер зрівняв рахунок (1:1). А за рахунку 2:1 на користь сумчан Ігор реалізував вихід сам-на-сам з воротарем, встановивши остаточний результат у матчі.

Зазначимо, що Ігор Гатала провів на полі 70 хвилин, а Тарас Кривий відіграв повний поєдинок.

За підсумками двох матчів команда тернопільського педуніверситету перемогла з рахунком 6:2 та пробилася до Фіналу чотирьох, який відбудеться 30 та 31 травня у Києві, – повідомляє прес-служба футбольного клубу “Нива”.