Гордість і надія Тернопілля

18 травня ц.р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся  Форум учнівської та студентської молоді “Гордість і надія Тернопілля”.

Мета заходу – стимулювання, підтримка та заохочення обдарованої і талановитої учнівської й студентської молоді, визнання й оцінка її навчальних досягнень, успіхів у спорті, винахідництві, культурно-мистецьких і технічних заходах.

За досягнуті вагомі результати з навчальних дисциплін, перемоги на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад і ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти,  нагороджено спільними грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради 61 учня в 13 номінаціях та вручено їм відповідні іменні премії видатних уродженців Тернопільської області.

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа, начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський відзначили:

  1. У номінації “українська мова і література” (премія імені Богдана Лепкого):

БОГАЧ

Антоніну Іванівну

ученицю Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького;
БОДНАРЧУК

Мар’яну Зіновіївну

ученицю Івано-Пустенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівського району;
БУРДЯК

Діану Ігорівну

ученицю Чортківської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів №6 ;
ГІБСЬКОГО

Владислава Ігоровича

учня Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ;
ГРИБАЧОВУ

Марту Валентинівну

ученицю Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича;
ІЛЬКІВ

Андріяну Андріївну

ученицю Заліщицької державної гімназії;
КАНЮК

Вікторію Вікторівну

студентку Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського;
КАСЯНЧУК

Надію Михайлівну

ученицю Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
ЛЕБІДЬ

Марію Романівну

ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу ,,Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі”;
МАРТИНЮК

Анастасію Іванівну

студентку Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;
МЕРЕЦЬКУ

Анну Вікторівну

ученицю Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
НЕСТЕРОВИЧ

Юліану Володимирівну

студентку Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;
ПАВЛИШИН

Соломію Василівну

ученицю Збаразької загальноосвітньої школи       І-ІІІ ступенів №2 імені Івана Франка;
ПАКУЛЯК

Анастасію Володимирівну

 

 

ученицю Борщівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 1;

ПИСКЛИВЕЦЬ

Наталію Андріївну

студентку Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського;
ПОЛИНЯКА

Вадима Сергійовича

учня Циганської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Борщівської міської ради;
РУДОГО

Романа Ігоровича

учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова;
ТУРЧИН

Софію Андріївну

ученицю Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
ЯГНИЧ

Мар’яну Євгенівну

студентку Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського;
 

2.                У номінації “математика та інформатика” (премія імені Миколи Чайківського):

 

ЗУБЮКА

Дениса Валентиновича

 

 

 

 

учня Тернопільського технічного ліцею;

ТИМОШЕНКА

Павла Олександровича

учня Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.
 

3.     У номінації “біологія та хімія” (премія імені Івана Горбачевського):

 

АВДЄЄВА

Богдана Олександровича

 

 

учня Тернопільської Української гімназії            ім. І. Франка;

ВАСЬКІВ

Діану Павлівну

ученицю Тернопільського навчально-виховного комплексу ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15” ;
ДЗІВІДЗІНСЬКУ

Мар’яну Іванівну

ученицю Заліщицької державної гімназії ;
ДІЛАЯ

Назара Романовича

учня Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21;
КАНІЯ

Віталія Олеговича

учня Кошляківської загальноосвітньої школи       І-ІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району;
КАСЯНЧУК

Надію Михайлівну

ученицю Тернопільської Української гімназії            ім. І. Франка;
СТАХАНСЬКУ

Анастасію Олександрівну

 

ученицю Тернопільської спеціалізованої школи   І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

 

4.  У номінації “фізика” (премія імені Івана Пулюя):

 

ХОМИШИН

Олександру Андріївну

ученицю Тернопільської спеціалізованої школи   І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов.
 

5.                У номінації “географія ” (премія іменіСтепана Рудницького):

 

ЗАЄЦЬ

Тетяну Віталіївну

ученицю Кременецького ліцею імені У.Самчука.
ПЕТРИК

Юлію Олександрівну

ученицю Кременецької загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів №4;
ПЕТРИШИНА

Станіслава Андрійовича

 

 

учня Тернопільської Української гімназії            ім. І. Франка;

ЩУРИК

Христину Миколаївну

ученицю Шумського навчально-виховного комплексу ,,Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – гімназія”.
 

 

6.                У номінації “історія” (премія імені Олександра Барвінського):

БАНИРУ

Ірину Ігорівну

ученицю навчально-виховного комплексу ,,Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1- гімназія” м. Копичинці Гусятинського району;
КОВАЛЕНКА

Романа Олександровича

учня Тернопільської Української гімназії            ім. І. Франка;
КУДАСЮК

Марію Ігорівну

ученицю Кімнатецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради;
ТОМЧУКА

Євгена Андрійовича

учняТернопільської Української гімназії ім. І. Франка;
ТРАКАЛА

Максима Володимировича

 

 

учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Товсте Заліщицького району;

ЦУПРИК

Ілону Степанівну

студентку Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
 

7.                У номінації “іноземні мови” (премія імені Зенона Кузелі):

 

ГОСПОДАРСЬКУ

Соломію Ігорівну

ученицю Тернопільської Української гімназії            ім. І. Франка;
ІЛЬКІВ

Андріяну Андріївну

ученицю Заліщицької державної гімназії;
КОВАЛЬ

Яну Ігорівну

ученицю Тернопільської класичної гімназії ;
ЛУКАЩУКА

Василя Васильовича

учня Тернопільської спеціалізованої школи          І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов;
МАТТІЕС

Фредеріке Елізу

ученицю Теребовлянського навчально-виховного комплексу;
МАТТІЕС

Шарлотте

  ученицю Теребовлянського навчально-виховного комплексу;
ТУРКІВСЬКУ

Вікторію Романівну

ученицю Тернопільської спеціалізованої школи          І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов;
ФЕДОРЕЙКО

Соломію Олександрівну

 

 

ученицю Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича.

 

 

 

8.                У номінації “трудове навчання і фахова майстерність ” (премія імені Михайла Паращука):

 

АНТОШКЕВИЧА

Олександра Васильовича

 

 

учня Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука;

ВОРОБЦЯ

Віталія Васильовича

учня Державного навчального закладу ,,Тернопільський центр професійно-технічної освіти”;
МАШТАЛЄР

Анастасію Ігорівну

ученицю Козівської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів №1;
НЕПИЙВОДУ

Світлану Володимирівну

ученицю Державного професійно-технічного навчального закладу ,,Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму”.
 

9. У номінації “екологія” (премія імені Івана Верхрадського):

 

ПОКОТИЛО

Соломію Олегівну

ученицю Тернопільської Української гімназії            ім. І. Франка;
САВКУ

Олесю Олегівну

ученицю Тернопільської спеціалізованої школи          І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов;
ТИМОШЕНКА

Павла Олександровича

учня Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.
 

10. У номінації “спортивний туризм, краєзнавство і народознавство” (премія імені Володимира Радзієвського):

 

АНДРУСИК

Каріну Сергіївну

ученицю Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького;
ПЕЛЕХАТОГО

Дениса Михайловича

  учня Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького;
РОЖКО

Катерину Петрівну

ученицю Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького;
ЦАПАЯ

Мар’яна Мироновича

учня Тернопільської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького.
 

 

11. У номінації “астрономія” (премія імені Івана Климишина):

 

КИПИБІДУ

Діану Данилівну

ученицю Тернопільської Української гімназії            ім. І. Франка.
 

12. У номінації “винахідники та раціоналізатори” (премія імені Олександра Смакули):

 

ЛУЧКУ

Юрія Володимировича

 

 

учня Бережанської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів № 2;

МИХАЙЛІЧЕНКА

Віталія Віталійовича

учня Борщівської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів № 1;
УНДЕРКА

Владислава Едуардовича

учня Скала-Подільської загальноосвітньої школи         І-ІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради Борщівського району.
 

13.           У номінації “спортивна майстерність” (премія імені Івана Комарова):

 

МОНЧАКА

Назара Олеговича

учня Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука;
ШВАРЧЕВСЬКОГО

Івана Вікторовича

учня Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гусятинського району.

 

 

Завершився форум святковим концертом художніх і аматорських колективів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Тернопільського міського Центру дитячої творчості та юнацтва.

загрузка...

Comments are closed.