Гандболістки «Економ-Університет-Енерго» наполовину вдало з’їздили за Збруч

У 10-ому турі Чемпіонату України серед жіночих команд Вищої Ліги з гандболу тернопільська команда «Економ-Університет-Енерго» у Хмельницькому обмінялися перемогами з однойменним місцевим клубом. Зараз наші гандболістки посідають третю сходинку турнірної таблиці групи А.

Вчора «Економ-Університет-Енерго» впевнено переграв своїх зазбручанських суперниць. Рахунок гри –  38:32. «Я дуже задоволений своїми підопічними, – розповів за підсумками першої гри головний тернопільської команди Андрій Варцімага. – Під час зустрічі ми не допустили особливих помилок. І особливих претензій ні до кого не маю».

Сьогодні наші дівчата поступилися – 25:33. Як пояснив Андрій Варцімага, в цьому матчі грав дублюючий склад. «Сьогодні на майданчик я випустив другий склад. А це дівчата 9-11 класів. Та вони дали бій більш сильнішим суперницям з «Хмельницького». Взагалі, ми виїжджали в Хмельницький ослабленим складом. Через різні причини команду покинули кілька ключових гравців. Проблеми зі підбором кадрів відчуваємо ще досі. Тому сьогодні основні виконавці відпочивали, оскільки вже через кілька днів ми будемо грати перенесений матч з «Університет-Київ,» – додав пан Андрій.

Цим результатом «Економ-Університет-Енерго» гарантував собі третє місце у групі А, тобто вихід у другий етап Чемпіонату України. Там будуть грати ще три найсильніших команди з групи Б. Андрій Варцімага на цьому етапі ставить перед командою найвищі цілі.

Коментарі вимкнені.