Хлопець, якого підозрюють у страшному вбивстві на Тернопільщині, буде за гратами

Тримання під вартою – запобіжний захід щодо підозрюваного у вбивстві сімнадцятилітньої мешканки Вишнівця суд залишив без змін. Десятого липня відбулося слухання в апеляційному суді.

Адвокат підозрюваного просив змінити тримання під вартою на домашній арешт. Проте головуючий суддя, зваживши на докази та свідчення, рішення залишив без змін. Шістнадцятилітній хлопець залишиться в ізоляторі тимчасового тримання.

Відбувся цього дня і брифінг начальника Головного управління в Тернопільській області Олександра Богомола. Він оприлюднив, відповідно до дозволу на розголошення даних досудового розслідування, перед журналістами результати двох молекулярно-генетичних експертиз, які проводилися у Вінниці.

– Хочу наголосити, що під час огляду місця події ми використовуємо одноразові номерні пакети для збору речових доказів. Все, що ми вилучили, направили у Вінницький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. На експертизу слідчі передавали ніж, який вилучили на місці події, штани підозрюваного із залишками крові і запальничку.

Як повідомив Олександр Богомол, відповідно до результатів, на ножі та штанах експерти виявили сліди ДНК і підозрюваного, і вбитої дівчини. На запальничці жодних слідів не знайдено. Головний поліцейський краю заявляє, що будь-які інформації про причетність чи непричетність підозрюваного до вчинення цього злочину, про причетність інших осіб до даного вбивства ми готові розглянути, перевірити та прийняти або анонімно, або відкрито.

– Не добре, коли мешканці Вишнівця роблять свої висновки і нікого не хочуть слухати, а навпаки, починають уже цькувати родину загиблої.

Звернулася до правоохоронних органів і мама вбитої дівчинки. Жінка розповіла, що на неї здійснюється тиск. Дану інформацію перевірять відповідні служби і дадуть юридичну оцінку.

Коментарі вимкнені.