“Валентин Хоптян, як мала дитина, але довів область до краху”

В Інтернет просторі почали поширюватись чутки, що голова штабу національного спротиву м.Тернополя Володимир Стаюра називає очільника області Валентина Хоптяна найкращим губернатором. 

На засіданні прес-клубу 11 лютого керівник штабу прокоментував “Погляду” інформацію про оцінку діяльності Валентина Антоновича.

– Я не спілкуюся з Валентином Хоптяном особисто. Оцінити його роботу на посаді губернатора можу дуже просто: те, що він зробив з місцевим самоврядуванням не може виправити будь-яких економічних речей. Депутатів у обласну раду не вводили такий довгий термін тільки завдяки йому. Хоптян довший час не приходив на сесії, не звітував, не представляв програму соціально-економічного розвитку – це говорить тільки про його страх. Тут він щиро говорить зі мною, як мала дитина – з папірця читає що написали. А коли з ним спілкуєшся – зовсім інша річ. Окремо я з ним не спілкуюся взагалі. Говорити про якісь його досягнення – це просто смішно. Тому дана інформація – вигадка.

До слова, Володимир Стаюра часто жартує про Валентина Хоптяна, каже, що у них “особлива любов один до одного”.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on ““Валентин Хоптян, як мала дитина, але довів область до краху”

 • 14:24 | 11.02.2014 о 14:24
  Permalink

  Ото брехло. Коли бухає з Тарашевським розказує одне, а Погляду іншще. От такі вони ті сволотівці. Тільки й брехати людей вміють, а роблять як їм вигідно, щоб шось в карман положити, пару зелених долларів

  • 21:08 | 11.02.2014 о 21:08
   Permalink

   іване не туди б’єш. шо з тарашевським бухло хлюпаєш? чи з хоптяном? витверезись. глянь шо ви з народом зробили. візьміть шнурок і валіть до бузини де іуда повісився. вбивці іродові

 • 19:58 | 11.02.2014 о 19:58
  Permalink

  не думаю, що Стаюра такий, як ви кажете, Іване. В розмові він щирий , як на мене.

Коментарі вимкнені.