Хоптян сподівається, що Литвин попросить вибачення за свої слова про жінок

Представники державної влади на Тернопільщині не згідні зі словами голови Верховної Ради Володимира Литвина. Минулого тижня у своєму інтерв’ю парламентському телеканалу спікер говорив про законопроекти, які передбачають збільшення кількості жінок у вищих органах влади. Адже сьогодні керівні в країні посади здебільшого займають чоловіки. На думку Володимира Литвина, така тенденція закладена ще зі створення світу.

Володимир Литвин: «Сьогодні десь порядка є 30 проектів законів на розгляді, і вони переважною мірою стосуються представництва жінок в органах влади. Але якщо суспільство не буде готовим, якщо ми не позбудемося того, що в нас уже є традицією… І, в принципі, воно входить в християнську ментальність, згідно якої чоловік – це вища істота, оскільки жінка створена була із ребра Адама. Відповідно, вона вже стоїть одразу на нижчому щаблі. І цей принцип, очевидно, дає про себе знати».

Але не всі держпосадовці погоджуються з думкою спікера. Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян сподівається, що голова Верховної Ради попросить вибачення за свої слова.

Валентин Хоптян: «Я думаю, що він просто не подумав. Він вибачиться, мабуть. Тому що це не так. Тому що жінки завжди, як кажуть, на передовій. Вони завжди показували приклади, як треба працювати. Вони брали на себе велику відповідальність – і беруть, і будуть брати за те, щоб народити, за те, щоб виховати».

Попросити вибачення за сказане Володимира Литвина закликали і жінки-депутати парламенту, члени міжфракційного об’єднання «Рівні можливості». Своє обурення позицією спікера Верховної Ради висловили й окремі громадські діячі Тернопільщини.

ІНТБ

-1 thoughts on “Хоптян сподівається, що Литвин попросить вибачення за свої слова про жінок

  • 12:36 | 9 березня, 2012 at 12:36
    Permalink

    нехай за дтп хоптян вибачиться

Comments are closed.