Хресну дорогу для колективу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» організували народні колективи

У стінах підприємства «Бучачагрохлібпром» відбулася Хресна дорога, організована народним етнографічно-фольклорним обрядовим ансамблем «Лемківщина» із Бучача.
– У нас брали участь три вікові категорії – діти від 9 років і люди поза 60, – розповіла директор Підзамочківського сільського будинку культури Ганна Іванівна Ковалишин, колективи якого долучилися до проведення Хресної дороги. – Ті співали, ті читали прозу. Усі старалися пронести хрест – допомогти Ісусику зносити тяжкі муки, то наша була така основна мета. Та Хресна дорога для кожного була проофірована – в наміренні кожного. Брав участь і наш народний колектив, і молодші ансамблі, і одинарні солісти, і народний ансамбль «Лемковина» – співали страсні пісні.
До слова, громада села Підзамочок на Бучаччині, у якому діє насіннєвий завод «Бучачагрохлібпрому», не вперше виступає для колективу підприємства.
– Ми з Підзамочківського будинку культури приїхали на Хресну дорогу, – зазначила Ганна Іванівна – Бо Петро Іванович (Гадз, – прим. авт.) нам як спонсор, він нам завжди допомагає. Ми у нього і на його підприємстві є частими гостями, приходимо і на новорічні свята, і на День поля виступаємо. Бо він нам матеріально допомагає, а ми йому так віддячуємо.
Театралізована Хресна дорога для кожного стала кроком до очищення та покаяння.

Коментарі вимкнені.