Хто годує волонтерів у Тернополі

Піцерія “Фламінго”, арт-бар “Коза”, кафе “Галичанка” дбають про те, аби волонтери, що працюють заради армії, були ситі та здорові. Про це повідомляє прес-служба ОЗГ “Ядро”. 

Уже місяць у Тернополі діє Логістичний центр допомоги бійцям АТО, який організували 7 громадських організацій Об’єднання заради громади «Ядро».

Робота тут настільки насичена та активна, що інколи навіть бракує часу, щоб присісти на стілець: волонтери допомагають розвантажити продукти з автомобілів, перераховують те, що приносять чи привозять тернополяни, заповнюють документи прийому, розсортовують та фасують однотипні товари у ящики. Паралельно невтомні «бджілки» відповідають на сотні дзвінків гарячої лінії Логістичного центру, інструктують волонтерів та пояснюють відвідувачам найактуальніші потреби бійців.

 

–         Донедавна не існувало жодної сили, яка могла б зупинити рух невтомного волонтера Логістичного центру. Не було навіть перерви на обід: хлопці та дівчата перебивалися «сухом’яткою», канапками з дому чи булочками із сусіднього магазину. Доки за справу не взялися професіонали – представники «Самогонної ресторації» та кафе “Галичанка”, –  розповідає представник ОЗГ «Ядро» Любов Вовк.

 

Представники Гільдії рестораторів організували доставку гарячих страв на склад Логістичного центру. Так, минулого тижня не одного помічника нагодувала піцерія «Фламінго». А вже з 18 серпня на «чергування» заступили вмілі кухарі арт-бару «Коза». Вони передали волонтерам смачний та поживний обід.

 

–         Одразу ж стало помітно, що ситі волонтери вдвічі активніше та веселіше виконують свою роботу та вкладають вдесятеро більше позитивної енергії в пакунки з продуктами, засобами гігієни, одягом та спорядженням, які регулярно відправляються з логістичного складу в зону АТО. Віримо, що позитивна атмосфера, родом з Тернополя, пануватиме і в місцях дислокації наших бійців, – каже представник ОЗГ «Ядро» Христина Феціца.

 

Громадські організації ОЗГ «Ядро», усі хлопці, дівчата, чоловіки і жінки, які докладають чималих зусиль для повноцінного функціонування складу та смакують гарячими обідами від місцевих підприємців, дякують дбайливим кухарям та щедрим власникам за таку вагому підтримку Логістичного складу.

 

Допомагай армії або тим, хто допомагає армії!

-1 thoughts on “Хто годує волонтерів у Тернополі

 • 20:39 | 19.08.2014 о 20:39
  Permalink

  А скільки працює там волонтерів в день?

  • 07:57 | 20.08.2014 о 07:57
   Permalink

   Мінімум троє. Максимум тринадцять

Коментарі вимкнені.