Хто “пасе” тернополян?

Крадіжки шляхом вільного доступу  – чи не найпоширеніший вид майнових злочинів. Жертвами стають громадяни, які безпечно залишають цінні речі без нагляду. Відтак правоохоронці закликають краян пильнувати власне майно, бо інакше є ризик його більше не побачити.

54-річна тернополянка мала необережність залишити свій «IPAD MINI” без нагляду на столику в одному з ресторанів обласного центру. Цим поспішив скористатися невідомий злодій. Жінка оцінила збитки у 23 тисячі гривень.

Молодий житель обласного центру забув про елементарні правила безпеки,відпочиваючи на пляжі. Відтак з кишені його шортів хтось поцупив мобільний телефон, вартістю три тисячі гривень.

Пенсіонерка з Тернополя повідомила міліціонерів про те, що з лікарняної палати, допоки там нікого не було, невідомий злодій виніс її сумочку. Через власну необачність жінка втратила мобільник та паспорт.

Із подібними заявами потерпілі звертаються до правоохоронців мало не щодня. По кожному випадку проводиться перевірка, за наявності підстав відкриваються кримінальні провадження. Одначе слід розуміти, що встановити особу крадія, який скоїв крадіжку шляхом вільного доступу, вкрай важко. Тому міліціонери закликають громадян не залишати власні речі без нагляду у громадських місцях. Якщо є потреба відлучитися, попросіть, аби за вашим майном прогледів хтось із знайомих, яким ви довіряєте. Пам’ятайте, що крадіям достатньо і кількох хвилин, аби скоїти злочин.

Коментарі вимкнені.