Хто проти стихійної торгівлі на Шептицького?
Облаштування нового критого ринку на вул. Шептицького створить комфортні умови для продавців та покупців, а також вирішить питання стихійної торгівлі на яку скаржаться тернополяни та правоохоронці.
«З початку року у міську раду надійшло багато звернень від пересічних тернополян, від представників міліції та ДАІ, щоб припинити дію усіх рішень, якими міська рада надавала людям можливість торгувати на тротуарах на час реконструкції ринку, – розповідає начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міськради Богдан Ясеновський. – Люди жаліються, що не можуть там пройти, водії – що неможливо проїхати, адже по проїжджій частині ходять люди. А з настанням теплої пори року рух автомобілів пожвавиться, та й з’явиться більше покупців. Це ж лише ускладнить ситуацію. Ще більше зауважень щодо стихійної торгівлі у санітарно-епідеміологічної служби».
Комунальне підприємство, яке обслуговувало дану територію, не мало достатньо коштів для створення там належним умов для торгівлі. Саме тому й оголосило конкурс на пошук інвестора.
«В комунального підприємства, на жаль, не було таких коштів, щоб зробити цей ринок сучасним, тому був оголошений конкурс, знайдений інвестор, якому ми вдячні за побудову такого сучасного ринкового комплексу, де створені усі умови для покупців та продавців, де є ветеринарна лабораторія, туалети, душові», – зауважив директор КП «Підприємства матеріально-технічного забезпечення» Олег Фляк.
Інвестор за власні кошти побудував сучасний ринковий комплекс, де створив усі необхідні санітарні та пожежні умови. Тепер там є ветеринарна лабораторія, туалети, у тому числі для людей з обмеженими фізичними можливостями, душові, споруджено критий ринок для торгівлі м’ясо-молочною продукцією та блок для продажу продукції, яку привозять із сіл. Також обладнано ліфти для пасажирів та вантажні ліфти для продукції. А на території ринку ще передбачені місця для торгівлі з автопричепів та парковка.
«Місць для усіх бажаючих, які захочуть торгувати, у новому ринку є достатньо. Жоден з підприємців не залишиться без робочого місця, адже передбачено у ньому близько 120 місць для торгівлі у одному блоці, а у іншому для соціальної торгівлі ще близько 100. Ще ж будуть місця для торгівлі з автомобілів, – розповідає директор ринкового комплексу Іван Сопронюк. – Причому ціна для підприємців за торгівлю буде від 50 до 100 грн. за день торгівлі, у той час як сьогодні вони платять 75 грн.».
Як додає Іван Сопронюк, наразі до нього звернулися майже 30 підприємців з Тернополя, які хочуть торгувати на новому ринку.
Коментарі вимкнені.