Михайло Головко зареєстрував постанову щодо перейменування села Радянське

Село Радянське входить до складу Радянської сільської ради і є центром Великомлинівецької сільської ради Кременецького району Тернопільської області.

Перейменування села Радянське на село Великі Млинівці є обґрунтованим, оскільки це сприятиме поверненню історичної назви населеному пункту, під якою він згадується в писемних джерелах, починаючи від XVст. Вперше село Млинівці згадується в акті від 14 листопада 1482 року.

«У наявності є усі погодження, а також бажання громади села на зміну назви населеного пункту. Після численних звернень мною було зареєстровано постанову про перейменування села Радянське Кременецького району Тернопільської області на село Великі Млинівці», – зазначив народний депутат України Михайло Головко.

Питання про перейменування села Радянське підтримане територіальною громадою на загальних зборах громадян, погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Великомлинівецькою сільською, Кременецькою  районною, Тернопільською обласною радами (рішення № 320 від 30.07.2004 року).

Коментарі вимкнені.