Хто стане головою обласної ради (прогноз Сергія Тарашевського)

Фракцію «Єдиний центр» задовольняє кандидатура Василя Хомінця на голову обласної ради. Про це заявив сьогодні на прес-конференції в.о. голови обласної ради Сергій Тарашевський.

–          У нас були тривалі дебати, але ми ж усі місцеві – хтось вчився в інституті, хтось в школі, хтось мав співпрацю. Закінчили нараду з простим резюме: Хомінець – хороший хлопець, але в нас є свій непоганий хлопець і хай покаже свою роботу. З цією позицією ми пішли до сесійного залу, – повідомив під час прес-конференції Сергій Тарашевський.

Пан Тарашевський також додав, що результат, який отримали при обранні голови (нагадаємо, Василь Хомінець набрав 57 голосів із необхідних 61) – цілком виважений, незалежно від перемовин із головою ОДА.

Навіть, якщо фракція ВО «Свободи» матиме більшість за умови введення  депутатів, «єдцентрівці» будуть пропонувати залишити кандидатуру С.Тарашевського, щоправда, попередньо узгодивши, оскільки при введенні 19-х «свободівців» кандидатура може змінитися. Такий прогноз Сергія Тарашевського. Однак прізвищ тимчасовий господар обласної ради так і не назвав.

–          Є два кандидати, я до кінця не знаю, що більше спрацює. Яка група «Свободи» спрацює сильніше на внутрішніх перемовинах, той і буде. Але те, що це буде не Хомінець – це мій прогноз, – резюмував Сергій Тарашевський.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.