Хто витягнув “Тріоду” з болота (відео)

Олександр Алексєєв, Андрій Гамбаль та Володимир Рибак разом вже близько 6 років. І якби не “Х- фактор”, то колектив ” Тріода ” припинив би своє існування. Про це хлопці розповіли читачам ” Комсомолки ” під час онлайн -конференції.

Андрій : – Наша група утворилася в гуртожитку. Нас поселили в одну кімнату і ми заспівали. Нам подобалося співати. Репетирували в коридорі – там акустика хороша. І так вийшло, що ми дійшли до сцени. Першими нашими сценами були студентські.

– Олександр: – Ми разом вже близько 6 років. В інституті нас поселили в один гуртожиток і так сталося, що з того часу ми разом. Спочатку ми просто дружили, а потім вже почали співати.

– Як ви прийшли на “Х- фактор” ?

– Володимир : – Спонтанно.

Олександр: – У нас все це вийшло спонтанно. І це був наш єдиний шанс залишитися разом. І залишитися взагалі в Україні. Складалася така ситуація, що ми закінчували університет. Андрій вже одружився в цей момент. І у нас складалися плани, не пов’язані з колективом, через те, що потрібно було якось жити. А за ті гроші, які ми заробляли, реально вижити було важко. І склався такий момент, що Андрій мав їхати за кордон працювати. Володя мав їхати на роботу в сільську школу. А я повинен був продовжувати навчання. І таким чином наш колектив розлетівся б. Це був наш єдиний рятівний круг і він, в принципі, витягнув нас з цього болота.

Коментарі вимкнені.