Хто замінив Притулі Ольгу Фреймут (фото)

«Хто Зверху?». Післяслово Сергія Притули:
Коли в грудні минулого року моя «коліжанка в пацьорках» підписала контракт з «плюсами», опустились не тільки руки… пропав «вогник», з яким ми (креативно-редакторська група) готували 3-ій сезон цього проекту. Станом на 14.12.2013 у нас було готово 99% контенту. Залишалось тільки «дошліфувати» матеріал і знімати у січні. Не судилося…
Потім керівництво каналу дало сигнал. Мовляв, проект форматний і нема чого розслаблятись – шукайте ведучу. Почали шукати. Без зайвих сподівань на успіх. Усім було зрозуміло, що це «імпосібл», надто вже наша з «пані Ф» «хімія» висіла над проектом. Плюс, під нову ведучу доведеться «перелопатити» добрий шмат матеріалів. Проте, почали кастинги.
Минув місяць, потім другий, потім третій… були ті хто одразу відмовився, були ті, хто спробував безуспішно, були ті, кого наша команда вже готова була затвердити, але ми чекали… і дочекалися. Його величність Випадок і давнє знайомство зробили свою справу. Так, ми усвідомлювали, що відбір цієї дівчини викличе неоднозначну реакцію глядача, позаяк, відносини між нашими країнами зараз у стадії повного «піз…ца». Але, є одне але (с) Щур.
Ми реально отримали розкішну ведучу для цього шоу. Я не кажу про те, кращу чи гіршу, за це ми не боролись. Отримали ІНШУ!!! Ту, яка не мала бекграунду у вигляді «Підйому», «Кабріоліта» чи особистого знайомства з моєю мамою. Просто іншу. Яка зможе фонтанувати гумором з чистого листа. За що і боролись. Я знаю, що після першого ж ефіру Інтернет переповниться порівняннями. Але я точно так само знаю, що після другого вони зникнуть. Відкладемо цей процес до кінця серпня/початку вересня, коли 3-ій сезон вийде у ефір. Знаю одне, ми з Катрусею зробили на 100% якісний проект! Пишаюсь роботою з нею на одному майданчику! Профі!
А, наразі, дозволю собі подякувати за 2 напружені сесії зйомок усім учасникам процесу: акторам масових сцен, технічним службам, адміністративній групі, редакторам, водіям, продюсерам, зіркам-гравцям і, звісно ж, співведучій. Вже завтра відбудеться перший монтаж відзнятого матеріалу. Радий можливості ще раз пірнути в атмосферу того фану, який ми влаштували на знімальному майданчику!
А глядачам бажаю неупередженого перегляду «Хто Зверху?» і отримання максимального задоволення від гендерного протистояння зірок, незалежно від їх прописки!
До зустрічі «МУ-ЖИ-КИ!!!» і «ДІВ-ЧА-ТА!!!»!

Comments are closed.