Головний прокурор Тернопільщини каже, що зробив все можливе, а голова РДА боїться?

Нещодавно ми опублікували матеріал в якому задали  питання – прокурора Тернополя Віталія Сідорова, прокурора Тернопільщини Юрія Гулкевича та голову Тернопільської РДА Строєвуса потрібно пролюструвати?!

Юрій Гулкевич – прокурор Тернопільської області

В статті ми згадали, що журналісти «Погляду» в присутності колег уже двічі просили прокурора Тернопільської області  Юрія Гулкевича вивчити справу Лілії Проць та взяти її на особистий контроль  В першому випадку зрозуміло, що пан Юрій не міг дати відповіді. Але під час другої прес-конференції лише зачитав подання голові тернопільської РДА Андрію Строєвусу згідно якого було скасоване попереднє рішення опікунської ради.

А згодом надійшов коментар від прес-служба прокуратури області в якому вони повідомляють, що прокуратура зробила все можливе для захисту прав дитини.

Інформація, розміщена 22 жовтня  2014 року, в  одному із місцевих інтернет-видань про відсутність реакції з боку прокуратури на проблеми з відібранням дитини у матері  Лілії  П. не відповідає дійсності.
З метою захисту інтересів малолітньої  дитини прокуратурою Тернопільського району внесено подання голові РДА з вимогою надати правомірний висновок комісією з питань захисту прав дитини при РДА  щодо встановлення місця проживання малолітнього з одним із батьків. Попередній висновок    цієї комісії скасовано.
Прокуратура на сьогодні   не має  підстав для  втручання у діяльність вищезгаданої  комісії в процесі розгляду нею питання  щодо цієї дитини.
Інформуємо, що кримінальне провадження, розпочате міліцією за фактом заподіяння тілесних ушкоджень громадянкою П.  не має жодного стосунку до порушення прав дитини.  Саме суд надаватиме  правову оцінку зібраним правоохоронцями доказам та прийме  остаточне рішення у цій справі.
Також повідомляємо, що органи прокуратури не уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення за фактами порушення громадського порядку, насильства у сім’ї.
Правових підстав для вжиття інших  заходів реагування, відповідно до законів, на даний час немає.

Цитата з коментаря – “З метою захисту інтересів малолітньої  дитини прокуратурою Тернопільського району внесено подання голові РДА з вимогою надати правомірний висновок комісією з питань захисту прав дитини при РДА  щодо встановлення місця проживання малолітнього з одним із батьків. Попередній висновок  цієї комісії скасовано“.

Уточними, опікунська комісія Тернопільського району  майже в тому ж складі прийняла рішення АНАЛОГІЧНЕ попередньому, згідно якого дитина має проживати з батьком.

Комісію, яка складається з 13 осіб, замінили лише 5. Тому  більшістю голосів рішення знову було прийняте на користь батька. До слова, нові члени комісії утримались.

За словами адвоката Лілії Проць – Оксани Притули, прийняте рішення це знущання над мамою та дитиною, які вже більше року є розлученими, адже абсолютно ігнорується питання захисту людини своїх прав.

Нагадаємо,  нещодавно цією ж комісією був встановлений графік побачень матері з дитиною згідно якого пані Лілі НАРЕШТІ могла б бачити свого сина не у присутності колишнього чоловіка.

Андрій Строєвус – голова Тернопільської РДА

Для того, щоб теперішнє рішення опікунської ради набрало своєї сили, його має підписати голова тернопільської РДА «свободівець» Андрій Строєвус. Але… пан Андрій цього не робить. Чому? Якийсь час назад, спілкуючись із журналістом «Погляду», пан Строєвус запевнив, що він не стоїть ні на чиїй стороні і буде вимагати одинакових прав для обох батьків. Але коли справа дійшла до діла, дії «свободівця» чомусь нагадали дії регіоналів – «праві ті,  у кого більше грошей».

Зараз пан Андрій змінив думку і аргументує свої дії тим, що на засіданні опікунської ради району не був присутній батько. Хоча чоловік був належно повідомлений.

Саме тому, пояснює пан Строєвус, чергове засідання має відбутись у кінці місяця, саме тоді, коли Іван Проць запланував поїздку за кордон. Відповідно, засідання знову буде перенесене ще на один місяць…

І як нам стало відомо, пан Андрій, ймовірно, не підписує рішення, бо боїться… Але певно не Правого Сектора, який нещодавно так показово провів сміттєву люстрацію його підлеглому.

А тим часом, батько збирає документи, щоб позбавити колишню дружину батьківських прав: і про усі порушені кримінальні справи, і про адміністративне правопорушення, і про те, що мама не відвідує сина. Судове засідання уже призначене на 3 листопада.

 

-1 thoughts on “Головний прокурор Тернопільщини каже, що зробив все можливе, а голова РДА боїться?

  • 12:47 | 25.10.2014 о 12:47
    Permalink

    як не дивно, але коли виносилось рішення щодо місця проживання дитини, то батька теж не було на засіданні комісії, і батько притензій не висував і по прокуратурам не бігав!Ну звичайно, а для чого йому бігати по судах, якщо все можна порішати через своїх “грамотних” адвокатів! Але пан Строєвус наголосив, що оскільки орган опіки та піклування – це є дорадчий орган, тому присутність батьків не є обовязковим!!!Якщо так,то чому ж пане голово не дати рішення по графіку побачень, за яке члени комісії проголосували одноголосно – “за”, та не підписати рішення та таким ж макаром відповісти на прокурорське подання? Чи один день на тиждень для дитини зустрічі з мамою – ще забагато??? Доведіть справу гідним чином, як держ.посадовець, бо хто зна…???

Коментарі вимкнені.