Чортківчанин обкрадав сусідів

36-річного чортківчанина місцеві правоохоронці затримали за підозрою у вчиненні крадіжок. Зі слів першого заступника районної міліції Андрія Свинарчука, до них із заявою звернулася 45-річна жителька міста. Потерпіла заявила, що з її помешкання зникло понад тисячу американських доларів. Хто і коли міг викрасти таку суму – жінка пояснити не могла, адже жодного разу підозр, що в будинок хтось сторонній проникав не було, та й ключів ніхто з родини не губив.
“Довго розшукувати особу причетну до вчинення крадіжки нам не довелося, – розповів Андрій Свинарчук. – Адже з досвіду знаємо, що таке таємне зникнення грошей – справа рук когось, хто має вільний доступ до помешкання. Члени родини одразу ж опинилися поза підозрою. А от сусід потерпілих викликав оперативний інтерес”.
Молодий чоловік вже давно пустився берега. Горілка відібрала у нього все, окрім хіба що життя. Та й рідних у молодика не залишилося. Батьки померли, а дружина покинула. Жаліли сусіди. Але і їм відплатив невдячністю через пристрасть до оковитої.
Одразу ж після затримання підозрюваний зізнався, що викрадав гроші з будинку сусідів протягом декількох місяців. А до квартири проникав вільно, адже добре знав, де господарі залишають ключі. Зі слів крадія тягнув зі сховку по сто-двісті доларів, яких вистачало на тиждень-другий на спиртне. П’ять разів обкрадав тих, хто єдиний не відвернувся від нього. Загалом, викрав понад тисячу американських доларів. А ще брав, щоб не помітили господарі, спиртне.
Сусіди й справді довго не помічали, що їх обкрадають. Адже ніколи не заглядали до сховку з грошима. Це й давало можливість зловмисникові такий тривали час обкрадати їх. За порушення статті 185(3) проти чортківчанина порушили кримінальну справу. Проводиться розслідування.

Коментарі вимкнені.