Файний “урожай” чиновників зібрала прокуратура Тернопільщини

Органами прокуратури Тернопільської області упродовж минулого року скеровано до суду 9 кримінальних справ, порушених стосовно 11 осіб за фактами одержання хабарів, незаконного збагачення та зловживання службовим становищем у сфері земельних відносин. Серед притягнутих за корупційні злочини до кримінальної відповідальності – 3 керівні працівники районних державних адміністрацій, в тому числі 2 заступники голів РДА, 7 посадових осіб місцевого самоврядування, 1 керівник районного управління Держкомзему та 1 громадянин, який виступав посередником у вимаганні та одержанні хабара, – повідомили у прес-службі прокуратури області.
Зокрема, прокурором одного з районів скеровано до суду кримінальну справу про обвинувачення начальника управління Держкомзему в районі за ч.3 ст.368 КК України та його спільника за ч.5 ст.27, ч.3 ст.368 КК України, які шляхом вимагання отримали від місцевого жителя хабар в розмірі 21 тисячі доларів США за сприяння в наданні у власність 3-ох земельних ділянок загальною площею 5,05 га.
Обвинуваченим обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Також у 2012 році правоохоронними органами вжито заходів щодо протидії адміністративно-караній корупції у сфері земельних відносин.
Органами прокуратури надіслано до суду 7 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення у зазначеній сфері, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 5 сільських голів та 2 інспектори із земельних питань.

Коментарі вимкнені.