Київські екологи образилися на тернопільську владу і закрили Малашівське сміттєзвалище

Київські фахівці Державної екологічної інспекції України, які перебували цими днями на Тернопіллі з інспекторською перевіркою, вдалися до радикальних кроків.

Вони винесли дві постанови: перша – про заборону тернопільським перевізникам вивозити та утилізовувати сміття на малашівському сміттєзвалищі, друга – про повну заборону експлуатації полігону, повідомляє “Номер один”.

За неофіційною інформацією, такі жорсткі кроки по відношенню до Тернополя зроблено через те, що міська влада не пішла на контакт з екологами. Найвищим, хто їх прийняв, був заступник начальника управління житлово-комунального господарства Олег Соколовський. Кияни були обурені таким ставленням до них і відповіли саме таким чином. Тепер ДЕІ в Тернопільській області матиме законне право штрафувати перевізників, які вивозитимуть сміття з Тернополя до Малашівців.

-1 thoughts on “Київські екологи образилися на тернопільську владу і закрили Малашівське сміттєзвалище

 • 18:21 | 16.03.2012 о 18:21
  Permalink

  Місцеві екологи підтверджують, що представники зі столиці дійсно були у нас і питанням сміттєзвалища займалися. Проте постанов про закриття не виносили.
  – Інформація перекручена, – повідомив 16 березня заступник начальника Державної екологічної інспекції в області Едуард Ференц. – Були фахівці, і ми з ними там працювали. Поки що перевірили міську раду і трьох перевізників. Склали акти перевірок, і зараз Державна екологічна інспекція приймає рішення. Можливо, що й вирішать закрити, але поки такого нема. Тобто ані штрафів, ані рішень поки немає.
  Тобто перевізники й далі вивозять сміття тернополян на Малашівецький полігон. Свої рішення щодо перевізників та полігону інспекція оголосить приблизно за тиждень. Тоді й буде зрозуміло, які перспективи Тернополя в сміттєвому питанні.

  http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8F/news/10222265

 • 22:35 | 16.03.2012 о 22:35
  Permalink

  звалище постійно закривають ще з 1997 ироку. розслоабтеся. нічого не сталося))))

Коментарі вимкнені.