Міська рада чекає, поки тернополян не загризуть собаки?

Четверо бродячих собак взялися нізвідки і раптово накинулися на  тернополянку на “Східному”. Її повалили на землю, порвали колготи та спідницю, покусали за ноги.

Нещастя трапилося з Ольгою Мазуркевич на вул. Довженка. Вона два тижні пролежала у лікарні і перебуває на амбулаторному лікуванні аж до вересня.

Всі собаки були з “кліпсами”, додає тернополянка. Їх відігнали лопатами робітники з сусідньої будови. Травмована в розпачі викликала правоохоронців. Втім, вони сказали що це не їх компетенція. Через кілька годин Ольга Мазуркевич відчула, що у неї підвищилася температура, тому пішла в травмпункт. Її одразу положили до лікарні. Пані Ольга отримала щеплення від правця та сказу. Також їй кололи антибіотики.

Жінка написала заяву на ім’я міського голови з проханням вирішити проблему агресивних собак та відшкодувати їй кошти, які вона витратила на лікування. У відповідь тернополянка отримала лише відписку.

У листі, підписаному заступником міського голови Владиславом Стемковським, вказано, що звернення жінки розглянув виконком міськради.

“На основі вимог законодавчого акту у Тернополі створено бригаду, яка виконує роботи з відлову безпритульних тварин на території міста, тимчасовим утриманням та подальшим поверненням їх на попереднє місце дислокації, йдеться у листі. Розділяємо з Вами занепокоєння та повідомляємо, що нам дуже прикро, що вам довелося пережити відповідні незручності. З метою організації належного виконання піднятого вами питання, вищезазначеній службі доручено обстежити зазначену у зверненні ділянку та при виявленні тимчасово ізолювати безпритульних тварин. Для попередження та вирішення у майбутньому подібної ситуації рекомендуємо безпосередньо звертатись на адресу служби з відлову безпритульних тварин – КП “ТМ ШЕД.

Про фінансове відшкодування витрат на лікування, про яке Ольга Мазуркевич написала у заяві, у відповіді з міськради навіть не згадали.

– Я не хочу, щоб собак вбивали чи знущалися з них. Але я не хочу бути їх жертвою. І не хочу, щоб на моєму місці опинилися інші, – каже тернополянка.

На лікування пані Мазуркевич витратила близько тисячі гривень, які їй ніхто не відшкодує.

– У лікарні почула від медиків, що я не одна я така. Покусані собаками пацієнти потрапляють до них регуляно, – каже постраждала. – До речі, коли мене виписували, якраз привезли чоловіка , якого теж покусали собаки. На жаль, всі мовчать і нікуди не скаржаться. Але ж це не вихід! Треба вирішувати проблему з бродячим собаками негайно. Чи наша міськрада чекає, поки вони когось не загризуть, пише НТЕР.

-1 thoughts on “Міська рада чекає, поки тернополян не загризуть собаки?

 • 13:24 | 16.06.2013 о 13:24
  Permalink

  Ну шо, родимые, нравиццо? Если собачка тебя грызет – то тебе от исполкома извиняйте, а если ты ее прибъешь трубой, то тебе статья уголовная светит. Поняли свое место, холопы панские? Шо? Не нравится? Не холопы, говорите?
  Ну так дуйте в аптеку, покупайте, из расчета на одну морду, изониазид 10 шт по 0,3 или 15 по 0,2 и метоклопрамид 1 шт, да не забудьте в магазине ливерки прикупить. А потом вперед, и шоб каждый кабыздох съел, не уронил и не отказался.

  • 08:22 | 17.06.2013 о 08:22
   Permalink

   А ви “шановний” , від ти песиків – нічим не відрізняєтесь!
   Тільки почуєте найменшу небезпеку – хвіст під себе.
   А все спокійно – давай тявкати.

 • 14:56 | 16.06.2013 о 14:56
  Permalink

  Оцю людину на двох ногах, що додала попередній коментар виловити і нагодувати за його ж рецептурою. І щоб добре “язиком” облизався!

Коментарі вимкнені.