На концерт Ірини Федишин продавали по два квитки на одне місце

Львівська співачка Ірина Федишин з різдвяною програмою «Україна колядує» виступила у Тернополі. Концерт був на сцені ПК «Березіль» 15 січня.  Задовго до цього місто рясніло афішами, крутилась реклама на радіо та телебаченні. І не даремно, адже зал у «Березілі» був заповнений.

Втім, як припускають прихильники співачки, організатори нечесним шляхом вирішили підзаробити. Ще до початку шоу у залі виникало чимало непорозумінь.

–          Ми прийшли на концерт десь за 20 хвилин до початку, сіли на місця, які були зазначені в квитку. А через кілька хвилин прийшли ще одні люди із квитками на те саме місце. Ми були шоковані, організатори продали по два квитки на одне крісло, – пригадує тернополянин Роман, – Спочатку подумали, що це якесь непорозуміння, але виявилось, що ми не єдині з такою проблемою.

За словами тернополянина,  в багатьох вийшло так, що людина приходить з квитком, а на її місці вже хтось сидить. Організаторам доводилось доставляти стільці, однак їх не вистачило на всіх. Люди сперечались і сварились між собою, нарікали на організаторів і керувались принципом: «хто раніше прийшов, той і сідає».

–          Мені дуже подобаються пісні Ірини Федишин, особливо «Життям заплачу» та «Україна колядує», на концерт давно хотіла, купила квитки, приходжу, а тут така ситуація з місцями, – розповідає Погляду тернополянка Оксана, – це перед концертом зіпсувало настрій, я вже не хотіла ні пісень, ні шоу. Сама співачка у тому навряд чи винна, це недопрацювання організаторів, або щось в касі наплутали, або хтось так хотів заробити в два рази більше. Шкода, що так зіпсували концерт.

Втім, саме шоу Оксані сподобалось. Каже, що концерт був «сильним», шоу зроблене професійно, сподобався балет і декорації. Попри те, сумнівається, що піде послухати Ірину Федишин знову.

–          На концерти ходжу не часто, але на кількох була. Це вперше мала такі неприємності із квитками. Не знаю, чи ще колись піду на Ірину Федишин, – каже тернополянка.

-1 thoughts on “На концерт Ірини Федишин продавали по два квитки на одне місце

  • 11:27 | 17.01.2012 о 11:27
    Permalink

    Немудрі! Тіштесь що побачили Федишин, вони ще сидіти хотіли! Наївні!!!

Коментарі вимкнені.