Обдурені пайовики Щепановського не вірять в справедливість

– Не вірю, що суд над Щепановським завершиться з позитивними наслідками для нас, – скаржиться Тетяна Гость. – Свої гроші повернуть лише банки, а ми залишимось без коштів та квартир. З такими настроями очікували продовження слухання після перерви у судовому засіданні, яке проводили у понеділок, 5 вересня, пайовики Щепановського.

У залі поки що нічого такого не відбувається, – каже тернополянка Марія (прізвища просила не вказувати – прим. ред.). – Продовжують зачитувати обвинувачення. Аж голова йде обертом — зачитують, скільки взяв кредитів. Як же йому банки давали ті гроші, якщо він не погашав заборгованості?

Стежить за судовою справою й інша тернополянка, Марія, пайовик з вул. Білецької. У те, що справу вирішать на користь пайовиків, вона також не вірить, пише “20 хвилин”.

Мені здається, що все куплено, – скаржиться зі сльозами на очах вона. – Але для мене головне, щоб мені повернули гроші. А їх, певне, не буде, як і квартири. Потрапили ми до аферистів. Віддали важко зароблені за кордоном гроші. У нас такі кошти нереально заробити. А там, щоб заробити, треба важко працювати.

Після закінчення перерви жінки повернулись у зал. Того дня Зіновію Щепановському таки дочитали перелік обвинувачень, які вмістилися на 125 сторінках, та почали зачитувати обвинувачення бухгалтеру фірм – Євгену Марцинюку.

Нагадаємо, кримінальну справу проти керівника будівельної фірми «Укрбудінвест» порушили за кількома статтями. Зокрема, йому пред’явили звинувачення у зловживанні владою або службовим становищем, службове підроблення. А також привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. Наступне засідання — 8 вересня, початок об 11.00.

Коментарі вимкнені.