Тернополян чекає чергове “покращення” від Надала

Протягом останніх місяців, нарікають тернополяни, на маршрутки доводиться чекати значно довше, ніж зазначено в інформації про інтервал руху. У міськраді звично звинувачують погані дороги. Однак пасажири вважають, що в місті просто бракує транспорту. Натомість перевізники кажуть: автобусів – достатньо.

«У нас є два резервні маршрутні автобуси. Проблем не відчуваємо», – запевнив водій маршрутки Роман.

Планова перевірка прокуратури виявила нестачу автобусів лише в кількох перевізників.

«Не вистачає транспорту комунальному підприємству «Тернопільавтотранс». Станом на сьогодні бракує 10 одиниць резерву», – розповів начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

П’ять запасних автобусів не вистачає найбільшому транспортному підприємству Тернополя. Тут кажуть, що проблемні рейси перекривають тим, що мають. А для оренди шукають технічно справні маршрутки.

«Власники транспортних засобів пропонували нам автобуси такого класу, що не відповідають вимогам, які ставлять в умовах конкурсу. І ми їм практично відмовили», – зазначив директор ТКП «Міськавтотранс» Мирослав Сновида.

Щодня на автобусні маршрути в місті мають виїжджати 215 машин, кажуть в управлінні транспорту. Ще 10% маршруток мають наповнювати резерв. Адже через несправність транспортних засобів, стан здоров’я водія чи інші технічні причини близько п’яти автобусів не виїжджають у рейс, отже, їх треба замінити запасними.

«На випадок того, щоб закрити маршрутну мережу, по всіх графіках по комунальному підприємству, диспетчера повідомляють звечора, зв’язуються між собою, і про це громада навіть не знає, не відчуває», – зауважив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Наразі заявки про роботу в резерві від перевізників не надходять, каже Ігор Мединський. Але, сподівається, що вже незабаром це питання вирішать, зокрема, за рахунок пасажирів, бо хочуть ціну проїзду у маршрутках Тернополя підняти з двох гривень до двох із половиною.

ZIK

-1 thoughts on “Тернополян чекає чергове “покращення” від Надала

 • 20:12 | 2.02.2013 о 20:12
  Permalink

  Ціну на маршрутки давно варто було підняти.
  Якщо ще якийсь ча не піднімати, то Тернопіль залишиться взагалі без маршрутного транспорту!

  • 21:27 | 2.02.2013 о 21:27
   Permalink

   Собівартість проїзду вартує менше однієї! гривні. Все інше побори від міської ради.

  • 22:23 | 3.02.2013 о 22:23
   Permalink

   не переймайся, є ще тролейбуси, і у ньому, в час пік, не почуваєшся як шпрот у маршрутці

 • 23:28 | 2.02.2013 о 23:28
  Permalink

  В Києві маршрутка за 2,5 грн везе вас з спального району в центр а це 10-12 км.
  притому, що обновляється мах 10-15% пасажирів, в нас же з дружби на бам обновляється 50 і більше % пасажирів в центрі і їм 5-6 км їхати невигідно фактично за 3 грн

Коментарі вимкнені.