У Тернополі чиновник побив жінку за слова “Слава Україні!”

Це сталось ще у січні. Але хто це зробив, з’ясувалось тільки тепер.

22 січня Наталію Гайду  в під’їзді за слова “Слава Україні!” побив начальник Головного управління Держкомзему у Тернопільській області Папіровський Роман.

Про це вона написала це у мережі Фейсбук:

  • Днесь Наталія були отягощени роздумами, валить їй в Київ, чи не валить, зогляду на те, шо всі кажуть – нада мужики, а вона какби баба. І вот вона стояла, і діссідєствувала в під”їзді, кода як не зашло в під”їзда Посадове Лице. Воно зупинилось, і мутним поглядом зміряло одну Наталію, і ше одну. І тоді одній з Наталій взбрякнуло в голову весело сказать – Слава Україні!
    На цему позітівна історія закінчується, а починається абсурдна, бо одну Наталію, а саме мене, було побито і отдьоргано за волоси як підараса, раза три. Потім Посадове Лице побило сестру і ше какуто чувіху і в цему ж стані отбило на автомобілі успокаювать нєрв. Номер машини, кстаті – 3334ВА, чорний Субару.
    І тепер у мене нема ніяких сумнівів шодо поїздки до Києва, бо мені якось не дуже хочеться таких Посадових Лиць в майбутньому. Сподіваюся завтра викопать всю інфу про бидлоту і оприлюднити.

Тоді з’ясувати хто це був, не вдалось. Але на днях з’явилась інформація про те, що Тернопільський начальник Держкомзему Роман Папіровський влаштував стрілянину. І Наталя впізнала нападника:

  • Простіть, но цинізм не знал прєдєла.
    Нагадую, для тих, хто пропустив попередні серії – ця людина накинулась на двох дівчат за те, шо одна з них привіталася з нею “Слава Україні”. Тоді він ще, мабуть, не вийшов з регіонів, но очко уже іграло.

Коментарі вимкнені.