Приїжджі шахраї збирали кошти для Майдану на вокзалі Тернополя

Троє приїжджих, які представлялися майданівцями з Києва, збирали кошти на потреби Майдану на вокзалі Тернополя. Їх затримав патруль охорони громадського порядку та міліціонери залізниці. 

24 лютого, близько 21.00 патруль охорони громадського порядку спільно із працівниками Лінійного відділку міліції Львівської залізниці затримав трьох шахраїв у стані алкогольного сп’яніння. Молодики збирали кошти по магазинах Тернополя, послуговуючись підробленими посвідченнями учасників київського Євромайдану й  «попались на гарячому» на території залізничного вокзалу. Невдовзі був затриманий четвертий, причетний до групи шахраїв. Усього у чоловіків було вилучено близько 400грн., отриманих невідомим шляхом.

Зараз усіх затриманих відправили в Лінійний відділок міліції для проведення слідчих дій зі встановлення особи й мети візиту у Тернопіль, адже усі вони виявилися немісцевими.

Просимо тернополян в жодному разі не передавати кошти невідомим особам, навіть якщо вони пред’являють посвідчення Євромайдану, адже єдиним пунктом збору коштів у нашому місті є намет на Театральному майдані.

Координаційний штаб громадського порядку

Коментарі вимкнені.