У Тернополі разом із першими квітами «вилазять» і найгостріші проблеми

З приходом весни, коли природа пробуджається після зимової сплячки, на поверхню разом з першими квітами «вилазять» і найгостріші проблеми. Однією із найактуальніших проблем сьогодення є невирішене питання з вивозом відходів на землі запасу Малашівецької сільської ради Зборівського району Тернопільської області.
Зважаючи на те, що Державна екологічна інспекція в Тернопільській області належно бореться за чистоту довкілля та все ж її взаємини з перевізниками твердих побутових відходів міста Тернополя та Тернопільською міською радою склалися останнім часом не найкращим чином.
Щоб згадати попередньо історію нагадаємо, що за результатами позапланової перевірки Першим заступником Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища починаючи з 14 березня 2012 року винесено 3 рішення щодо заборони вивезення побутових відходів з території м.Тернопіль на землі запасу Малашівецької сільської ради дочірним підприємством «Альфатер Тернопіль», приватним підприємством  «Квартал -Л» та «Екотерн».
Правомірність винесення згаданих вище рішень підтверджується постановою Тернопільського окружного адміністративного суду від 17 травня 2012 року та постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 9 квітня 2013 року в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області стосовно ДПФ «Альфатер Тернопіль», –повідомляє прес-служба ДЕІ в Тернопільській області.

Незважаючи на те, що вже неодноразово піднімалось питання, щодо заборони вивезення побутових відходів на землі запасу Малашівецької сільської ради, підприємства й надалі продовжують нехтувати цим, порушуючи при цьому природоохоронне законодавство, оскільки на сьогоднішній день, Тернопільська міська рада, нажаль не може вирішити питання куди саме вивозити відходи з території нашого міста…

Коментарі вимкнені.