Патріотичні пісні, торбина сухарів та напилок, – як розпочався ранок тернопільського прокурора (відео)Активісти «Автомайдан», «Вільні люди», «Самооборона Майдану Тернопільщини» влаштували неочікуваний ранковий візит до ще не зданого в експлуатацію житла скандального заступника прокурора Тернопільської області Антюка, в якому той, наразі, перебуває під домашнім арештом.
Плакати із надписами «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», патріотичні пісні, торбину сухарів та напилок на розкішній огорожі будинку – саме таку картину бачив хабарник із свого вікна, – йдеться у заяві активістів.

Акція влаштована задля того, аби такі знатні персоналії краю не надіялися, що їм вдасться уникнути відповідальності за розкрадання державних коштів та участь, в звичних для них, корумпованих схемах, адже із понад двох десятків правоохоронців, прокурорів, представників інших контролюючих органів, які засвітились у хабарних справах, фактично ніхто ще не поніс відповідальності!
Вийти до активістів та поспілкуватись і ними Антюк не виявив бажання, проте діалог таки відбувся, адже подумавши, що «гості» уже поїхали, зампрокурора вийшов на подвір’я ознайомитися із лозунгами на плакатах, де й зустрів громадських активістів. Коротка розмова, яка відбувалась з арештантом звелась до того, що Антюк гордовито, не перетинаючи територію свого ошатного помешкання, заявив: «Прийде час і все стане на свої місця», а на запитання чи й справді він брав хабар, пан Іван так і не зміг дати жодної конкретної відповіді.

Коментарі вимкнені.