Закон про податок на розкіш – тільки для підняття рейтингу “Регіонів”

Найбільше люди не довіряють представникам влади. Про це заявив екс-заступник міністра праці та соцполітики Павло Розенко, повідомляє НБН.

Експерт зазначив, що за даними Центру Разумкова найслабші позиції в опитуванні щодо недовіри суспільства до влади займають прем’єр-міністр України Микола Азаров і віце-прем’єр міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«Сьогодні тандем Азаров-Тігіпка є лідером суспільної недовіри – 62-65% наших громадян не підтримують їх. І лише 5% громадян вважають їх діяльність ефективною», – сказав Розенко, в ході обговорення законопроекту, що передбачає введення податку на розкіш.

За словами експерта, ініціатива ухвалення закону про податок на розкіш пов’язана зі стрімким падінням рейтингу Партії регіонів.

Таким чином, за словами Розенка, влада намагається «встановити ширму», щоб відволікти увагу людей від серйозніших проблем.

«Цей законопроект спрямований на збільшення рейтингу уряду. Оскільки законопроект про податок на розкіш не має нічого спільного з надходженнями до держбюджету, і нічого спільного з соціальними стандартами», – сказав він.

Коментарі вимкнені.