Зростає захворюваність на кір у тернопільських вузах

З початку березня на Тернопільщині на кір захворіло 154 особи. Цей показник практично досягає показників січня та лютого 2012 року. Тоді протягом двох місяців на кір захворіло 162 людини.

Про стрімкий ріст захворюваності на кір «Номер один» повідомили в обласній СЕС. Наразі зафіксовано три вогнища захворювання в організованих колективах. Усі вони знаходяться у Тернополі, до того ж – у навчальних закладах. Перший – у ТНПУ ім. В. Гнаюка, інший – у Тернопільському центрі професійно-технічної освіти, третій – у технічному коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя. Ще два вогнища у Теребовлянській та Монастириській загальноосвітніх школах уже ліквідовано. Інфекція поширилась практично на всі райони області. Максимальна кількість випадків припадає на м. Тернопіль: лютий – 29, березень – 57.

Для попередження поширення захворюваності у навчальних закладах вжиті застережні заходи, адже тут зустрічаються й повторні випадки захворюваності.

– Усіх хворих ізольовано, – каже заввідділенням епідеміології обласної СЕС Марія Павельєва. – Проведено роботу з особами, які контактували з хворими.

Нагадаємо, днями Тернопільщина потрапила у трійку лідерів в Україні по захворюваності на кір. Наша область поступається за кількістю хворих лише Львівській та Івано-Франківській областям.

Коментарі вимкнені.