Його не зупинити

avto01

Сучасний Land Cruiser Prado, що належить до 150 серії, став наслідком невтомної праці найкращих конструкторів компанії «Тойота» протягом останніх 60 років. На цьому автомобілі ви зможете вирушити із самісінького центра міста у найвіддаленіші райони у сільській місцевості стильно та з комфортом. Його сучасне зовнішнє оформлення поєднано з напрочуд міцною та витривалою системою повного приводу. У чудово оформленому салоні передбачено можливість складати задні сидіння, завдяки чому Prado має неабияку універсальність у використанні.

Land Cruiser Prado на стільки ж елегантний, як і динамічний та міцний. Світлодіодні фари з вогнями денного світла, радіаторна решітка, протитуманні фари та накладка на нижній частині переднього бампера надають йому упевненого вигляду.

Завдяки постійному повному приводу та системі адаптації руху під тип дороги на новому Prado ви зможете долати будь-які перешкоди. А щоб їхати було зручніше та легше, автомобіль укомплектовано цілою низкою допоміжних систем.

Новий Prado укомплектовано найновішими системами активної і пасивної безпеки, щоб ваші подорожі були якомога безпечнішими.

Prado вже понад 60 років відомий по всьому світові як особливо якісний та надійний автомобіль. Високій рівень задоволеності покупців підтверджує якість конструкції цього надзвичайного позашляховика. Це по-справжньому легендарний автомобіль, у якому поєднано найсучаснішу техніку та комфорт.

Дізнайтесь більше про Toyota Land Cruiser Prado в найближчого дилера Тойота Центр Тернопіль, що по вул. Микулинецькій, тел.: 0352 405 888, моб.:067 384 19 02

http://www.kristal-motors.toyota.ua/

https://www.facebook.com/toyotaternopil.com.ua

https://www.instagram.com/toyotaternopil/

 

 

 

Коментарі вимкнені.