Казначейство винне, що тернополяни досі мокнуть на зупинках (фото)

Ще у вересні міський голова Сергій Надал обіцяв, що до 15 жовтня місто поповниться 15-ма критими зупинками громадського транспорту. Про відповідне доручення для управління ЖКГ він навіть розповів у прямому ефірі УХрадіо, коли у студію подзвонила тернополянка зі скаргою на відсутність накриття на зупинці «гот.Галичина» (що біля озера в напрямку «Дружби»).

Минув майже місяць після «дедлайну», але на даній зупинці біля озера люди й далі не мають де сховатися у негоду від дощу та вітру. В міській раді журналісту «Погляду» пояснили, що терміни облаштування 15-ти нових зупинок перенеслися через затримку коштів головним управлінням державного казначейства у Тернопільській області.

– Підрядник не мав необхідних коштів, щоб закупити матеріали на монтування зупинок, в тому числі й на зупинку «готель Галичина», і не зміг приступити до виконання робіт через відсутність авансу з боку міської ради. Усі монтажні роботи могли б бути виконані згідно запланованих термінів, якби казначейство вчасно проводило платежі, – пояснюють у міській раді Тернополя.

Після того, як 8 листопада комунальні служби міста провели масовий пікет під стінами Головного управління Держказначейства у Тернопільській області, воно розблокувало незначну частину коштів, що заплановані на монтування 15-ти зупинок. Тому, уже 15 листопада, за зручної погоди, зупинку, яку мер обіцяв тернополянці, почнуть монтувати. А зараз підприємство-підрядник встановлює накриття й на кількох інших запланованих зупинках, зокрема – проблизу редакції «Погляду» – по вул. Руській (біля «зеленої» православної церкви). Коли будуть повністю встановлені абсолютно усі 15 зупинок – залежить лише від того, коли казначейство проведе усі платежі, розраховані на цей вид робіт.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.