Керівництво обласної ради відмовилося помогти тернополянам з зони АТО?

Після того, як фірма колишнього мера Тернополя, а нині депутата міської ради та громадсько-політичного діяча Романа Заставного передала тернопільським міліціонера 2 джипи для використання їх в умовах АТО, стало відомо, що не всі політики-патріоти хочуть помагати українцям на передовій.

Наприклад, керівництво обласної ради відмовилося автомобіль з гаража обласної ради Toyota Land Cruiser продати компанії Заставного, для подальшого передачі його в зону АТО.

Нагадаємо, що автомобіль, який у своїй роботі використовував попередній голова обласної ради, а нині нардеп Олексій Кайда, виставили на продаж з аукціону.

Звісно, не без скандалу, який спричинила занадто низька вартість для автомобіля такого класу.

Згодом чиновники відрапортували, що автомобіль успішно проданий за 112 тисяч гривень, включаючи ПДВ.

Гроші пішли в бюджет, так само, як би і від продажу його фірмі, якою керує Роман Заставний. З тією лише різницею, що джип замість Чортківського району поїхав би в зону АТО на допомогу тернополян, що там воюють.

Тим більше, що регламент проведення таких аукціонів дозволяє керівнику обласної ради зняти лот з продажу.

Чому цього не було зроблено – питання залишиться відкритим.

Від себе лише зазначимо, що автомобіль після того, як ним покористувався Олексій Кайда, так ні разу з гаража і не виїхав. Його «вбили» настільки, що в ремонт необхідно вкласти чи не третину його теперішньої ринкової вартості.

Коментарі вимкнені.