Кого допущено до конкурсу з присудження обласних премій в галузі культури?

Комітет Тернопільської обласної ради допустив до конкурсу з присудження обласних премій в галузі культури ряд претендентів. 

За результатами засідання комітету з присудження обласних премій в галузі культури прийнято рішення допустити до другого туру в десяти іменних номінаціях таких претендентів:

“Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Ярослави Музики”  

–    за різьблені вуличні композиційні об’ємні фігури козацької доби, на території Національного заповідника „Замки Тернопілля” міста Збаража – автор майстер народних промислів художньої різьби по дереву МАВДЮК Руслан Степанович;

Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич” 

         –    за серію книжок для дітей – автор ДЕМ’ЯНОВА Ірина Володимирівна;

–    за книги „Рости, моє деревце, з міцного коріння”, „Чарівна дудочка”, „Казка народження синочка” та „Казка народження донечки”, „Голочка та Подушечка”, „Медовий сухарик”, „Тік-Так”, „Загублена писанка”, „Мамине серденько” – автор МАЦКО Ірина Олександрівна;

–    за збірки „Сонячне намисто” та „Хочу з сонечком дружити” – автор ДЕМЧИШИН Володимир Іванович.

“Краєзнавство – імені Петра Медведика” 

–    за видання тритомника „Тернопільщина: історія міст і сіл” – група рецензентів УНІЯТ Віктор Богданович, МЕЛЬНИЧУК Богдан Іванович, ОНИСЬКІВ Михайло Михайлович;

–    за серію книг з розвитку спорту на Кременеччині „Спорт у містах Кременець та Почаїв”, „Сільський спорт”, „Про ветеранів спорту, тренерів та спортсменів”, „Кременецький футбол I та II частини”, „Спогади”, „Спорторганізатори на Кременеччині”, „Санний спорт на Кременеччині” – автор ГАЛЕВИЧ Василь Сергійович;

–    за бібліографічний покажчик „Мистці Тернопільщини. Ч.I. Образотворче мистецтво” – упорядники ВІТЕНКО Василь Іванович, МИСЬКІВ Віра Ярославівна, ЖОВТКО Галина Йосипівна.

„Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької” 

–    за аранжування музичних творів для оркестру, хору, вокальних та інструментальних ансамблів та гармонізацію духовних творів – автор СЕМЧИШИН Володимир Франкович.

“Театральне мистецтво – імені Леся Курбаса” 

–    за роль Подорожньої у виставі „Наречена світанкової зорі” А.Касона – заслужена артистка України МОСІЙЧУК Ярослава Володимирівна.

“Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука” 

         –    за АРТ-проект „Вади цивілізації”, „Свято неба і землі” – художники ВИТЯГЛОВСЬКА Тетяна Володимирівна та ВИТЯГЛОВСЬКИЙ Михайло Володимирович.

„Етнографія і музейна справа – імені Володимира Гнатюка” 

–    за ювілейні мистецькі видання до 100-річчя українсько-американського художника Якова Гніздовського – мистецтвознавець і художник СОБКОВИЧ Наталія Григорівна.

 Публіцистика – імені Ярослава Стецька” 

–    книга „Камертон чистих дум” – автор ЧУБАТА Дарія Дмитрівна. 

“Архітектура – імені Георга Пінзеля” 

–    творча робота „Реставрація та пристосування Замку XVIIст. в м.Скалат Підволочиського району – автор ВЕРБОВЕЦЬКИЙ Юрій Володимирович;

“Журналістика – імені Володимира Здоровеги” 

–    за фотокнигу про генія сучасності „Я – серед вас…Іван Марчук і Тернопільщина” автори-упорядники ХАВАРІВСЬКИЙ Богдан Васильович, СНІТОВСЬКИЙ Олег Іванович.

Коментарі вимкнені.