Кого з жителів Тернопільщини нагородять грамотами ТНЕУ?

Відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, запобігання та протидії корупції, законності та здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави. До порядку денного внесено десять питань.

Заслухавши та обговоривши усі, члени комісії прийняли відповідні рішення – зокрема: розглянувши клопотання управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації від 08.07.2016 №1-02/05-302 «Щодо виділення коштів на фінансування заходів обласної програми», комісія вирішила: «Звернутися до постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань бюджету з пропозицією вивчити обґрунтування потреби у виділенні бюджетних коштів на фінансування заходів програми захисту населення і територій Тернопільської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки».

Ряд рішень стосувались клопотань комунальних установ та ТНЕУ щодо нагородження грамотами ВРУ їх працівників. Депутати вирішили їх підтримати. Також, розглянувши та обговоривши звернення Львівської обласної ради до Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» (додаток 5 до рішення Львівської обласної ради від 29.03.2016 №158), комісія прийняла рішення: «1. Підтримати звернення Львівської обласної ради до Верховної Ради України щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання» 2. Рекомендувати Тернопільській обласній раді вказане звернення підтримати».

Коментарі вимкнені.