Коли тернополяни зможуть дізнатися правду про екологічний стан міста?

Тернопільським старшокласникам, вчителям, бібліотекарям, екологам та усім бажаючим городянам презентують екологічний бюлетень «Зелений прорив».

Для охочих старшокласників та вчителів будуть проведені тематичні уроки у період з лютого по березень 2015 року у загальноосвітніх закладах №11, 15, 7 та 3. А бібліотекарі та екологи зберуться за круглим столом, щоб презентувати бюлетень громадськості та обговорити висвітлені на сторінках актуальні питання. Згадана зустріч відбудеться 17 березня у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді на вул. Д. Нечая, 29.

Довідково: Екологічний бюлетень «Тернопіль. Зелений прорив» є методологічною основою для подальших екологічних напрацювань у місті. У ньому вміщена інформація про водні, земельні, лісові ресурси, надра, екологічно небезпечні підприємства, формування екологічної мережі, радіаційної безпеки, моніторинг довкілля, а також схема локальної екомережі та програма охорони навколишнього природного середовища Тернополя. Над книгою працювали представники управління житлово-комунального господарства спільно з науковою інтелігенцією та громадськістю.

Коментарі вимкнені.