Коли вузькі спеціалісти зможуть оглянути дітей у Тернопільській міській дитячій лікарні

Прийом вузькими спеціалістами дітей тернополян за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини.

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» розташоване за адресою: м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1а, (зупинка  «Обласна лікарня», проспект С. Бандери).

Графік прийому вузькими спеціалістами з 12.11.2018р. по 16.11.2018р.

        П. І. Б.  понеділок  вівторок   середа   четвер п’ятниця

Зав. відділен.

508

Гомза І.М.

08.30-15.00

08.30-15.00

стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00

ЛКК

12.30-15.00

ЛОР

509,  501

Хабаров А.В.

п/о

11.20-14.30

д/інв.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Котик Т.Г.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

д/інв.

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

Башинський В.А.

відпустка

б/збер.

до

30.11.

2018 р.

Ласкова Г.П.

декрет

на

від

пуст

ка

ортопед

28

Кватира О.М.

08.10-11.00

14.00-17.00

п/о

14.00-17.00

08.10-11.00

Дзюбановська Н.М

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

Бабаян Р.А.

14.00-17.00

п/о

11.00-14.00

п/о

14.00-17.00

 

хірург

405

Дивоняк М.Д.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Яцух  А.Б.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

 

уролог, 504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

гінеколог,504

Лопатка А.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-11.00

стаціонар

08.10-14.30

13.30-19.50

 

офтальмолог

503

Господарська  Л.М

п/о

08.10-11.00

08.10-11.00

п/о

08.10-11.00

Крекотень  Т.І.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

Беньковська Т.

декрет

на

від

пуст

ка

Гулима І.Є.

——-

——-

стаціонар

14.00-18.00

——-

 

невролог

502

Коршовська М.Г.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

д/інв.

стаціонар

08.10-14.30

Ковалькевич Г.Д.

14.00-17.00

08.10-11.00

14.00-17.00

п/о

д/інв.

Малиновська Н.Є.

п/о

17.00-19.50

п/о

11.00-14.00

п/о

Томчук Л.М.

кур

си

до

30.11.

2018 р.

Кобрин О.М.

кур

си

до

03.12.

2018 р.

 

ендокринолог

ІІ поверх

Слободян Н.В.

08.10-14.30

ЛКК

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Хома Н.З.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

кардіолог,507

Дейнега Н.І.

кур

си

до

19.11.

2018 р.

Біла О.Б.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

        П. І. Б.

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

гастроентеролог

505

 

——-

——-

——-

——-

——-

алерголог, 505 Рогатинська Р.В.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 
  дерматолог

25

Шутурма В.Ф.

08.10-14.30

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

Кочан О.П.

щ/відп.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

ФГ  ОГК

ІІІ п., 305 каб.

Мисаківська Н.Г.

08.00-11.00

—–

08.00-11.00

—–

08.00-11.00

Дахим І.І.

—–

08.00-11.00

—–

08.00-11.00

—–

 
рентгенолог

ІІІ п., 302 каб.

Герасимчук В.В.

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

Макарук К.В.

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

 
рентген-

лаборант, ІІІ п

Мисаківська Н.Г.

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

Дахим І.І.

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

 

кабінет

функціональ-

ної

діагностики

511

Полотнянко С.З.

13.00-19.30

13.00-19.30

08.30-15.30

08.30-15.30

13.00-19.30

Остапчук Т.А.

09.10-16.30

09.10-16.30

12.30-19.50

12.30-19.50

09.10-16.30

ЕКГ

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

ЕХО

14.30-17.00

14.30-17.00

12.00-14.30

12.00-14.30

14.30-17.00

Спірографія

——-

——-

——-

——-

——-

 .
    УЗД, 510 Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

 
 плеоптичний

кабінет

506

Теслюк Л.З.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Непріла О.С.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Кульчицька Н.Б.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Кузів Г.В.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Дацишин І.І.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

 

логопед

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

 

психіатр

24, 25

Сотник О.І.

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.30

Мурза Л.Л.

09.00-13.30

13.30-18.00

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

психолог,  24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-18.00

09.00-13.30

09.00-13.30

13.00-17.30

загрузка...

Comments are closed.