Кому довіряють діти в Шумському районі?

Країна оплакує своїх Героїв, війна на Сході не завершується, мирні угоди сепаратисти виконують “як мокре горить”, а тому й волонтерський рух не втрачає своєї актуальності. Підприємці, службовці, домогосподині, і, навіть, діти – об’єднані спільною метою – допомогти воїнам АТО. Одні збирають кошти, задля того, аби купити бронежелети, тепловізори чи іншу, необхідну на фронті техніку. Інші – передають гуманітарну допомогу (одяг, харчі, засоби гігієни, тощо). Особливу роль у цьому процесі відіграють діти.

Не один боєць передавав слова вдячності та зі слізьми на очах розповідав про силу підтримки наймолодших українців, та її значення для загартування сили духу. Нещодавно учні Матвіївської школи Шумського району попрацювавши на славу, приготували чималу передачу на Схід. А довірити її транспортування вирішили екс-голові Шумської РДА Василеві Габору та нардепу Михайлу Головку. До слова, Михайло Йосифович не одноразово разом із побратимами допомагав нашим військовим: то джипи привезе, то гуманітарку, то обладнання. Не залишилися осторонь прохання дітей “свободівці” і цього разу.

Михайло Головко, у свою чергу, доокомплектував передачу для “Січовиків” дизельним генератором (5 кВт) та пальним. За декілька днів руки солдатів на Сході приймуть відправлену з любов’ю, допомогу від дітей із Шумського району!

-1 thoughts on “Кому довіряють діти в Шумському районі?

 • 14:19 | 5.03.2015 о 14:19
  Permalink

  Вася, хватить обманювати народ,тобі вже і так ніхто не вірить. ПІШОВ то й іди з Богом, а не забирай і не приписуй собі те, що діти з батьками власними силами збирають для наших героїв і передають через гідних і надійних волонтерів району, а не таких як ти з побратимами – “патріотами”!!!!!!!

 • 08:58 | 6.03.2015 о 08:58
  Permalink

  Вже свобода на чолі з її прихвостями такими як Габор,Серветничка і тому подібними показали свої справжні лиця будучи при владі,їх крім грошей і наживи за рахунок інших нічого не цікавило і не цікавить. Нехай ще екс голова напише як вони святкували річницю загиблих на майдані в приймальній Головка, коли на вулиці правилась панахида, а вних було повне застольє!!! Оце доки будуть такі перевертні доти в Україні не буде спокою!!! Слава Україні!!!

 • 09:05 | 6.03.2015 о 09:05
  Permalink

  Вже свобода і Габор з своїми прихвоястями такими як Серветничка себе показали зі всіх сторін будучи при владі, їх крім грошей і наживи за рахунок інших нічого не цікавило. Нехай ще екс голова напише як вони святкували річницю майдану коли на вулиці йшла панахида ,а в приймальні Головка було повне застольє ,сміх і регіт на весь білий дім,пишіть правду а не прикриваєтесь іншими…

Коментарі вимкнені.