Кому і за що дякує очільник Тернопільщини Степан Барна

На черговому засіданні ради підтримки учасників антитерористичної операції, яке відбулося 1 жовтня у Тернопільській обласній державній адміністрації, присутні заслухали цілу низку актуальних питань. Серед основних — звіт про виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, звіт про допомогу родинам, у яких чоловіки, батьки чи сини беруть чи брали участь в обороні нашої держави.

На початку засідання голова ТОДА Степан Барна висловив подяку усім, хто долучився до підтримки української армії та й обороноздатності нашої держави.
«Насамперед я дякую всім волонтерам, аграріям, правоохоронцям, — відзначив очільник області. — Окрема подяка будівельникам — цивільним людям, які у вкрай небезпечних умовах, на першій лінії оборони зразково виконували свою роботу. Як результат — Тернопільщина найперша в Україні звела низку фортифікаційних споруд, протяжність якої стоновить понад 17 кілометрів. Окрім цього, Тернопільщина займає найперші позиції ще й стосовно виділення земельних ділянок учасникам АТО. Станом на сьогодні зарезервовано вже 990 гектарів».

Наступними у порядку денному були питання підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції у Чортківському районі. Про це доповів голова Чортківської районної державної адміністрації Михайло Сташків. Зокрема, обговорили ситуацію щодо поновлення на роботі колишього учасника АТО. Дане питання вже у процесі вирішення, запевнив Михайло Сташків.
Про підтриму учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції в Гусятинському районі доповів голова Гусятинської районної державної адміністрації Віталій Батіг.

Також на засіданні підняли питання організації надання допомоги сім’ям учасникам АТО центрами соціальних служб для сім’ї дітей та молоді й підсумки щодо літних поїздок сімей АТО за кордон, про що доповіла заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Четвертак.
Був заслуханий фінансовий звіт про виконання обласної програми підтримки осіб, які брали участь у антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки, директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського та директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Богачука.

Коментарі вимкнені.