Кондитерський рай, де товари – за ціною виробника, відтепер у Тернополі

У місті Тернопіль відкрився кондитерський Дім “Вацак”. Відкриття магазину солодкої продукції відбулось сьогодні в центрі міста по вул.Руська.
Батьківщиною даних солодких виробів є місто Вінниця, а мережі фірмових магазинів «Вацак» створюються по всій Україні. В асортименті кондитерського дому – торти, тістечка, рулети, зефір та цукерки.
З нагоди відкриття немає ніяких знижок на товари. Консультант  магазину пояснює це тим, що ціни самі по собі і є постійною знижкою. Товари представлені без цінових надбавок.
Метою діяльності кондитерського дому “Вацак” є наповнення українського ринку натуральною продукцією та задоволення найвибагливішого споживача за доступними цінами. Машини, які доставляють продукцію на прилавки магазину, обладнані холодильними камерами, вироби завжди свіжі. Тому можна сміливо брати солодощі в подарунок близьким та рідним. Також приймаються замовлення тортів з фотозображеннями та штучними чи їстівними фігурками.
У магазині транслюється відео, за допомогою якого покупці можуть спостерігати процес виробництва кондитерської продукції підприємства.
Отож тернополяни тепер мають змогу купити кондитерські вироби високої якості без посередників.
Оксана Бучко

Коментарі вимкнені.