Конкурент мера Андрій Любецький поселив у стінах міської ради світлий і літній настрій (фото)

Андрій Любецький, Олександра Григорусь та стиліст Зоряна Жукова встановили величезний стенд з фотографіями в холі міської ради на першому поверсі. Отож кожен тернополяни тепер має змогу прийти і подивитись яким тернополяни хочуть бачити своє місто. Кожен, хто прийде в міську раду може радіти щирим посмішкам городян, радіти можуть також і працівники міської ради які тут працюють.

Це продовження акції, яку ми провели на вулиці Валовій у День Міста, – розповідає Андрій Любецький. Ми презентували два стенди фотографій тернополян з побажаннями для міста і один одного. Кожен, хто впізнав себе, одразу ж забирав собі фото на пам’ять. Ті фотографії які залишились ми встановили сьогодні у міській раді. Кожен, хто став учасником акції на Спаса і в День Міста може в будь-який час прийти за своєю світлиною і хорошим настроєм. А поки фото не розібрали, то нехай світлий і літній настрій оселиться у стінах міської ради. А побажання тернополян хай надихають депутатів і чиновників на кращу роботу на благо нашого міста.

Вдячна всім людям, які згодились допомогти у проведенні свята Яблучного Спаса яке так красиво переросло в святкування дня Міста Тернополя. Це гарна ідея, яка буде втілюватись нами кожного року. Я з задоволенням прийму участь в розробці нових образів для учасниць свята для нашого міста, адже потрібно робити добро і воно повернеться нам багато разів, – розповіла стиліст Зоряна Жукова.

 

Коментарі вимкнені.