Корвет Тернопіль найкращий

7 листопада 2012 року згідно з планом бойової підготовки екіпаж корвету “Тернопіль” Військово-Морських Сил Збройних Сил України здійснив контрольний вихід у море. Як повідомив Департамент преси та зв’язків із ЗМІ Міноборони України в районі морського полігону Чорного моря він виконав залікові артилерійські стрільби по морській цілі зі всього корабельного озброєння.

Необхідну методичну допомогу екіпажу корабля під час виходу в море надали представники Центру морських операцій ВМС ЗС України, флагманські спеціалісти і командири кораблів українського флоту на чолі із заступником командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки – начальником управління бойової підготовки капітаном 1-го рангу Денисом Березовським.

На переході морем екіпаж “Тернополя” відпрацював заходи щодо удосконалення елементів курсового завдання з плавання одиночного корабля, підготовки до ведення бойових дій. Також було проведено комплекс корабельних бойових навчань з боротьби за живучість корабля на ходу при отриманні важких пошкоджень, універсальної оборони корабля, організації взаємодії головного командного пункту корабля з іншими бойовими постами щодо забезпечення навігаційної безпеки плавання у складних умовах.

Високу морську виучку та злагоджені дії екіпаж “Тернополя” продемонстрував у взаємодії з літаком морської авіації ВМС ЗС України Ан-26 під час відпрацювання питань, пов’язаних з комплексним застосуванням засобів протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби при відбитті ударів засобів повітряного нападу противника.

Коментарі вимкнені.