Ковбаса, молоко та холодильники закликають тернополян будувати Україну

Яскраво-зелені наклейки здалеку приваблюють око споживачів, адже зразу кидаються в очі. Відтак покупці звертають увагу і на інформаційне повідомлення, розміщене на такому рекламному носієві. „Шановний тернополянине! – Закликають наклейки, – якщо у минулому році Ти отримував доходи, з яких податок не сплачувався, то завітай до 1 травня в податкову інспекцію та задекларуй їх. Телефони для довідок: 15-07, 43-46-25. Тернопільська об’єднана ДПІ”.
У такий спосіб податківці вирішили вкотре нагадати тернополянам та гостям міста про необхідність декларувати доходи. Приватний підприємець Ярослава Довгошия, керівництво ПРАТ „Тернопільський молокозавод” та магазин „Орбіта” із задоволенням долучилися до роз’яснювальної кампанії, надавши свою продукцію: ковбасні вироби, молочні продукти та побутову техніку.
Своїми міркуваннями з цього приводу з нами поділилася підприємець Тернопільського району Ярослава Василівна Довгошия: „Наше рішення долучитися до інформування громадян про деклараційну кампанію було однозначно позитивним. Тому ми з радістю підтримали ініціативу податківців. Адже добре розуміємо, що задекларовані доходи та сплачені з них податки – це, насамперед, джерело наповнення місцевої казни. А отже, – додаткові кошти для втілення різноманітних соціальних програм, розвитку сіл та селищ Тернопільського району.” Вона також висловила сподівання, що тернополяни оцінять такий креатив від податківців та підприємців, а тому візьмуть активну участь у деклараційній кампанії 2013 року.
Продукцію з інформаційними повідомленнями від податкової інспекції уже реалізовують у мережі фірмових магазинів і супермаркетах обласного центру та району.

Коментарі вимкнені.