KOZAK SYSTEM оголять “Шаблю” для тернопільських журналістів та відвідувачів “Хмільного щастя”

Завтра у Тернополі гостюватимуть сучасні козаки, справжні чоловіки, талановиті та запальні музиканти – гурт KOZAK SYSTEM. Спочатку вони зустрінуться з представниками ЗМІ у Тернопільському центрі комунікацій, а потім відіграють у «Хмільному щасті».

Під час їхніх виступів нема, мабуть, жодної людини, котра могла б спокійно встояти на місці. Адже хлопці створюють синтез  української та балканської музики, року, панку і ска, перемішуючи це все з енергією слова та вибуховою сила кожного інструменту. KOZAK SYSTEM – це шоу в стилі «Kozak-Rock»,  потужна музична формація з власним унікальним обличчям. Концерт KOZAK SYSTEM – це миттєвий діалог з аудиторією, неймовірне дійство в танці, захоплюючі соло та неповторні сценічні образи.

У Тернопіль KOZAK SYSTEM приїдуть в рамках всеукраїнського туру в підтримку нового альбому «Шабля». Концерт відбудеться 7 грудня у «Хмільне щастя» о 21.00. Замовлення столиків за тел.: 47-78-12.

А напередодні виступу, запальні шалені «козаки» спілкуватимуться з журналістами у Тернопільському центрі комунікацій. Зустріч відбудеться 7 грудня о 18.00, в ТЦ «Атріум», 4 пов. Вхід вільний.

-1 thoughts on “KOZAK SYSTEM оголять “Шаблю” для тернопільських журналістів та відвідувачів “Хмільного щастя”

 • 00:31 | 7.12.2012 о 00:31
  Permalink

  Зал був пустий на коцерті в травні :(((

  • 01:00 | 7.12.2012 о 01:00
   Permalink

   з тавня місяця вже багацько фестивалів об’їздили козаки. Думаю, прихильників з Тернополя немало назбиралося. Не всі ще в травні знали, шо то за гурт 😉 Побачимо, як воно буде

Коментарі вимкнені.