Красиву дивачку з Миколаєва шукають в Тернополі

У Тернополі шукають дивну та красиву дівчину з Миколаєва. Коли вона сідала у потяг додому, провідниця відмовилася її пропускати, тому дівчина розсердилася та втекла. Тернополяни, які бачили її в одному із пабів міста, кажуть, що поводилася дівчина дивно, до усіх підсідала та фотографувалася. 

Жительку Миколаєва Анну Савову розшукують рідні. Дівчина приїхала в гості до Тернополя і 1 лютого зникла. Рідні вже звернулися в міліцію. Нажаль, досі про Анну немає жодної звістки.

– Анна гостювала у бабусі в Тернополі, а потім в Козовій у дядька, – розповідає батько дівчини Василь Цапарюк. – В суботу 1 лютого Анна вже мала їхати додому. На залізничному вокзалі її проводжали бабуся та дядько з тіткою. Проте у неї виник конфлікт з провідниками через квиток, її не хотіли впускати в потяг. І от вона знервувалася і втекла. Відтоді її ніхто не бачив.

Батько додає, що відправив доньку до Тернополя, аби вона відвідала Колодіївський монастир. Він сподівався, що це їй якось допоможе. Адже хоч зі здоров’ям Анни і все гаразд, іноді з нею коїлося щось дивне.

Пан Василь 2 лютого приїхав до Тернополя і розшукує доньку. Її фото він розвісив по місту, на залізничному та автовокзалах.

– Ходжу шукаю її по всіх закутках, але наразі нічого не відомо, – каже він.

Анна Савова була одягнута у спортивному стилі: у темно-синю куртку фірми Adidas, сірий спортивний костюм цієї ж фірми, темно-зелені бутси фірми Columbia. У неї була чорно-червона спортивна сумка. У дівчини чорне довге волосся, карі очі, чорні брови.

До слова, повідомлення про зникнення дівчини розмістила її подруга Ліза у групі “Від Тернополя до Тернополя” в соцмережі в Vkontakte. Подруга просить усіх допомогти у пошуках зниклої. У коментарях до цієї інформації деякі користувачі писали, що бачили дівчину у розважальних закладах Тернополя. Рідні та близькі просять усіх, хто десь бачив Анну, повідомити їх про це. Телефон батька дівчини: 097-765-38-03.

У секторі зв’язків із громадськістю обласної міліції повідомили, що батько Анни подав заяву в міліцію 4 лютого. Дівчина зареєстрована в журнал єдиного обліку, як особа яка не виходить на зв’язок з рідними і близькими. У міліціонерів вже є певні напрацювання. Ймовірно, що Анна перебуває у Тернополі і найближчим часом її знайдуть!

20minut.ua

Коментарі вимкнені.