Кремль провокує захоплення церков та монастирів УПЦ МП

Церковна тема, як козирна карта , використовується Росією.Кремль завжди дістає її з рукава, як заправський шулер і розігрує комбінацію на тему “розправа над істінним православієм”. Посилаючись на теорію єдності віри і , відповідно, Русі, Москва починає нагнітати обстановку навколо питання Патріархату російської церкви, звинувачуючи Україну в, нібито, дискримінації православія.

Загалом, московська технологія розколу України полягає в створенні десятків конфліктів по всіх суспільних питаннях – політичному, соціальному, національному, релігійному тощо. Мета Кремля – знищення України, як держави в цілому. Тому релігійний чинник тут використовується на повну, цинічно і без вагань.

Ось і зараз, як інформує Андрій Левус, Росія планує міжконфесійні провокації напередодні візиту делегації Всесвітньої Ради Церков до Києва 18-19 березня 2015 року. “За наявною інформацією з метою дискредитації України найближчим часом УПЦ МП виступить з рядом ініціатив, які спровокують патрітичне середовище до активних дій проти Московського патріархату. Кремль очікує захоплення церков та монастирів УПЦ МП для того, щоб звинуватити Україну в гоніннях “православних”. Майбутні можливі гарячі релігійні точки – Почаївська Лавра, Києво-Печерська Лавра, Волинь. Росія хоче картинки спалених церков, побитих священників тощо.” Інформаційний простір уже переповнений тематикою майбутнього конфлікту. Нещодавно керуючий справами УПЦ МП Антоній заявив, що постійно відбуваються спроби “силового протизаконного захоплення” парафій Української Православної Церкви Рівненській, Київській, Львівській, Тернопільській, Волинській, Черкаській областях. Інформація про ймовірну передачу кримських єпархій УПЦ МП до складу РПЦ також є ознакою підігріву ситуації, а можливо й стартом проекту, спрямованого на дестабілізацію ситуації в Україні.

Коментарі вимкнені.