Посадовці на Тернопільщині так поспішали освоїти гроші, що тепер можуть сісти

Посадовці Шумської райдержадміністрації так спішили освоїти субвенцію, що для проведення робіт зі встановлення опалювального котла  уклали договір з автотранспортним підприємством.

Субвенція у розмірі сто тисяч гривень була надана місцевому бюджетуШумського району для конкретних цілей. Ціль чиновники, начебто визначили правильну – капітальний ремонт та встановлення твердопаливного котла у Великодедеркалівській районній комунальній лікарні. От тільки до реалізації цілі віднеслися недбало. Замість шукати спеціалізовану бригаду тепловиків, договір уклали з місцевим автотранспортним підприємством.

Як повідомив заступник начальника управління боротьби з організованою злочинністю Сергій Пушкар, у автотранспортного підприємства не було дозвільних документів на здійснення такого роду діяльності. А потрібні були спеціальні – на виконання робіт з підвищеною небезпекою.   Твердопаливний котел встановлювали у лікувальному закладі, тож будь-які технічні неточності чи недопрацювання могли б призвести до збою системи.

Даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань  і кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 364 ККУ – зловживання владою або службовим становище, що  спричинило тяжкі наслідки.

Співробітники УБОЗу забезпечують подальший супровід даного кримінального провадження та здійснюють комплекс оперативно-розшукових заходів щодо викриття та документування інших фактів протиправної діяльності фігурантів.

Коментарі вимкнені.