Кривава розв’язка історії про нещасливе кохання

Нещодавно поблизу Великих Бірок 25-річний чоловік наніс тілесні ушкодження молодій мешканці одного з сіл Тернопільського району. З раною в горлі дівчину терміново доставили до лікарні.
Коли стан потерпілої стабілізувався, вона розповіла правоохоронцям, що добре знає нападника: працювали на одному підприємстві, і хлопець не раз приділяв їй увагу. Спочатку дівчина прихильно поставилася до співробітника, але відразу дала зрозуміти, що вони можуть бути лише добрими знайомими, оскільки знала, що він уже був одружений, та й сама зустрічалась з іншим. Кожного разу, коли йшлося про суперника, молодик скаженів. З часом залицяльник став нахабнішим, примушував дівчину до стосунків і неодноразово погрожував фізичною розправою, якщо та не погодиться зустрічатися з ним. Не зважаючи на це, дівчина шкодувала прихильника, інколи навіть погоджувалась на прогулянку. Після однієї з таких зустрічей вона остаточно переконалася в тому, що їхнє спілкування до добра не доведе. Молоді люди відпочивали в парку, за розмовами не помітили як пропустили останню маршрутку. Коли дівчина почала проситися додому, молодика наче підмінили: пронизав скляним поглядом, схопив за волосся і почав душити. Лише о четвертій ранку бідолашній вдалося схаменути нелюда. Дізнавшись про неприємності доньки, батьки запропонували звернутись за допомогою до міліції, але вона відмовлялась, мовляв, не хочеться псувати молодій людині життя. Але далі було гірше…Зрозумівши, що на взаємність йому годі й чекати, чоловік перейшов від залякувань до дій. Дівчина намагалася уникати зустрічей, але це, на жаль, не завжди вдавалося.

Трагедія сталася 16 липня о 5 годині ранку. Батько запропонував підвести 21-річну доньку та її двоюрідну сестру до автобусної зупинки, що неподалік Великих Бірок. Дівчата рано-вранці поспішали на роботу до Тернополя. Помітивши, що поблизу нікого немає, вони заспокоїлись, адже, як пізніше розповіла потерпіла, її прихильник вже не одноразово підстерігав їх на цьому місці. Та пройшовши декілька десятків метрів почули чиїсь кроки. Обернувшись, одна з дівчат впізнала переслідувача і навіть не здивувалася — це був той же хлопець, що майже рік не давав їй спокою. Далі події розвивались надзвичайно швидко. Молодик із ножем кинувся на дівчину і наніс їй страшну рану в шиї. З місця швидко втік, залишивши жертву стікати кров’ю. Крики доньки почув батько, який, на щастя, не встиг далеко від’їхати. Наляканий чоловік намагався затиснути рану та заспокоював доньку, тим часом сестра викликала швидку.
Молодика затримано. Мірою запобіжного заходу йому стало взяття під варту. Порушено кримінальну справу за статтями 15(ч.2) та 115 (ч.1) Кримінального кодексу України.

Коментарі вимкнені.