Куди піде Андрій Матрифайло?

Андрія Матрифайла, який керував міським відділом міліції, звільнив із посади міністр внутрішніх справ. Тичасово його обов’язки виконує керівник одного з відділів обласної міліції Руслан Балик.

Чому колишнього очільника зняли з посади, правоохоронці не кажуть. Так само, як і не повідомляють, яке його майбутнє в міліції. Журналісти про кадрові перестановки дізналися з конфіденційних джерел. Офіційно цієї інформації правоохоронці не “світили”.
– Наказ про звільнення з посади начальника міського відділу міліції прийшов 2 квітня, – повідомив телефоном чоловік, який назвався Андрієм. – Чув, що і в міністерства, і в нинішнього керівництва обласної міліції є намір змінити всіх керівників міських та районних управлінь, а також основних заступників. Версії різні. Одні кажуть, що порядок навести хочуть, а інші – що ставлять людей, з якими можна буде злагоджено працювати. А от для кого – для себе чи людей — не знаю.
Утім, звільнення з посади не означає звільнення зі служби у правоохоронних органах. Наразі колишній кеівник міськвідділу – у “підвішеному” стані. Один з варіантів причини звільнення – вихід на пенсію, бо стаж пану Матрифайлу це зробити дозволяє. Проте як повернеться ситуація в міліції не кажуть.
– Тимчасово виконуючим обов’язки начальника міського відділу міліції призначили Руслана Балика, який раніше очолював відділ дільничних інспекторів обласного управління міліції, – повідомили в відділі зв’язків з громадськістю обласної міліції. – Призначили його наказом керівника обласного управління міліції Віктора Сака. Колишнього ж керівника міського відділу міліції звільнили міністерським наказом.
Про причину звільнення з посади хотіли запитати і в самого екс-керівника міськвідділу Андрія Матрифайла. Проте зв’язатися з ним не вдалось — номер його мобільного у день виходу газети був поза зоною, – пише “20 хвилин”.

Як писав раніше “Погляд” Андрій Матрифайло може очолити тернопільских ДАІшників.

Коментарі вимкнені.