“Київстар” відтепер має нове обличчя (фото)

VimpelCom Ltd.(Амстердам), світовий лідер телекомунікаційних послуг, сьогодні оголосив про призначення Петра Чернишова на посаду Президента «Київстар». На цій посаді він змінить Ігоря Литовченка, засновника «Київстар», який прийняв рішення залишити компанію після майже 20 років роботи. Призначення набуває чинності з 25 червня 2014 року.

Коментуючи призначення, Джо Лундер (Jo Lunder), голова холдингу VimpelСom сказав: “Дякую Ігорю Литовченку, адже він заснував «Київстар» і привів компанію на позицію лідера українського ринку. Він зробив великий та вагомий внесок не лише у «Київстар», але й у VimpelCom, і у розвиток української і світової телеком-галузі. Я особисто, колеги з України та VimpelCom бажаємо Ігореві успіхів у його майбутніх починаннях.” Джо додає:  “Я радий, що Петро Чернишов приєднується до команди. Він є спеціалістом високого класу та досвідченим менеджером, що має авторитет в Україні. На своїй посаді Петро поведе «Київстар» до укріплення лідерства на ринку, пропонуючи нашим клієнтам кращий рівень сервісу.”

 Заступаючи на нову посаду Петро Чернишов зазначив: “Київстар – компанія, що має сильне українське коріння та є важливим членом міжнародної сім’ї VimpelCom. Я радий очолити команду «Київстар» на шляху до кращих фінансових результатів, найкращого рівня обслуговування клієнтів і впровадження нових технологій, таких як 3G, 4G/LTE. Мені приємно, що житиму та працюватиму у Києві – місті, яке я добре знаю, адже прожив тут багато років. Я хочу зміцнити значні досягнення Ігоря та його команди! ”.

Залишаючи «Київстар», Ігор Литовченко сказав: “Висловлюю вдячність команді «Київстар», колегам з VimpelCom , нашим партнерам та клієнтам за неймовірні роки присвячені єдиній меті – надавати мобільний зв’язок найвищої якості в Україні. Протягом цього періоду до «Київстар» вдалось залучити кращих людей, які сформували одну із найсильніших телеком-команд у світі.  Це був фантастичний час, сповнений викликів, перемог та цінного досвіду. Бажаю всім колегам успіхів та удачі”.

 

Під керівництвом Петра Чернишова «Київстар» продовжить процес трансформації, підтримуватиме найвищу в країні якість мережі, надалі удосконалюватиме обслуговування клієнтів та розроблятиме нові цікаві продукти і послуги для клієнтів.

 

Фінансист за освітою, Петро має 12 років міжнародного досвіду роботи на найвищих керівних посадах.  Протягом кільком років працював генеральним директором «Carlsberg Ukraine», а пізніше – Віце-Президентом, відповідальним за роботу у 6 країнах Східної Європи у Carlsberg Group. Під керівництвом Петра Чернишова компанія «Carlsberg Ukraine» після глибокої трансформації змогла зайняти значну частку ринку, рік до року зростали показники доходу та EBITDA маржа. З 2007 року Петро визнавався різними рейтингами одним з кращих ТОП-менеджерів України. У 2013-му увійшов до трійки найкращих за версією Forbes Україна.

Коментарі вимкнені.